آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن

شرکت‌ها و برندهای معتبر دنیا برای معرفی محصولات و شیوه‌های جدید کاشت خود، در هر کشوری، از بهترین مربیان این کشورها استفاده می‌کنند. در ایران نیز مربیان زبردستی وجود دارند که ...

چرا آموزشگاه کاشت ناخن مهناز؟

1. به روز بودن روش کاشت

شرکت‌ها و برندهای معتبر دنیا برای معرفی محصولات و شیوه‌های جدید کاشت خود، در هر کشوری، از بهترین مربیان این کشورها استفاده می‌کنند.

در ایران نیز مربیان زبردستی وجود دارند که این شرکت ها آنها را شناسایی کرده و از طریق آنها این متدها و روشهای نوین را معرفی می‌کنند. یکی از این مربیان خانم مهناز قبادی هستند که پس از سال‌ها آموزش، هم اکنون به عنوان مورد اعتمادترین مربی کاشت ناخن، توسط این شرکت های بین‌المللی برای ارائه روش جدید خود دعوت می‌شوند.

این گونه سمینارها هر چند ماه یکبار برگزار می‌شود و روشهای جدید به طور مستمر ارائه می‌شوند. لذا حضور در دوره‌های کاشت ناخن مهناز به معنی فراگیری جدیدترین متدهای روز دنیا است.

برخی از سمینارها و همایش‌های برگزارشده اخیر عبارتند از:

به عنوان مثال سمینار سه روزه مربوط به برند آمریکایی Harmoney در شهریور ماه سال 94 در هتل آزادی برگزار شد و یا برند سوئیسی Mavala و lache نیز همایش‌های مشابهی را ارائه کردند.

2. وجود چندین شعبه در تهران

با توجه به گستردگی شهر تهران و ترافیک موجود در شهر هنرجویان این امکان را دارند که در صورت تمایل کلاس‌های خود را در شمال، شرق و یا غرب تهران برگزار کنند.

3. تشکیل کلاس‌های خصوصی (تک نفره)

برگزاری کلاسهای تک‌نفره این اطمینان را به هنرجو می‌دهد که مدرس تمام زمان و ذهن خود را بر روی یک هنر جو متمرکز کند و زمان کلاس را به گونه‌ای مدیریت کند که بر روی نقاط ضعف هنرجو زمان بیشتری اختصاص یابد و هنرجو بدون اضطراب هرگونه سوالی را مطرح نماید.

4. رفع اشکال رایگان مادام‌العمر

هنرجو امکان رفع اشکال را چه به‌صورت تلفنی و چه به‌صورت حضوری به صورت مادام و رایگان به عنوان ضمانت کار مدرس را دارد. این رفع اشکال با کمال میل و با رویی گشاده صورت می‌گیرد چرا که رضایت هنرجویان بالاترین سرمایه هر آموزشگاهی است. تماس با هنرجوهایی که قبلا این دوره‌ها را گذرانده‌اند میتواند این اطمنیان را حاصل کند.

5. ارائه نکات کلیدی و ظریف

کاشت صحیح، بدون هوا گرفتگی، بادوام و طبیعی مستلزم رعایت دقیق نکات ریز و فوت‌های کوزه‌گری است. مدرس کاشت ناخن لازم است در عین آموزش، به تمام نکات ریز و فوت‌های کوزه‌گری تأکیدکرده و اجرای کامل و دقیق آنها را از هنرجو طلب می‌کند. تنها در این صورت است که هیچ ابهام یا سوالی برای هنرجو در پایان دوره، باقی نمی‌ماند.

6. اخذ مدرک بین‌المللی و فنی حرفه‌ای

 در پایان دوره، هنرجو می‌تواند مدرک فنی‌حرفه‌ای، بین‌المللی و مربی‌گری خود را در صورت تمایل دریافت نماید. هنرجویان با ارائه مدرک فنی‌حرفه‌ای، می‌توانند از تسهیلات و وام‌های مربوط به وزارت کار و امور اجتماعی برخوردار شوند.

7. معرفی به سالن‌های معتبر برای همکاری در شهرهای مختلف

با توجه به ارتباط بالای این آموزشگاه با سالن‌ها، بسیاری از آنها نیرو‌های خود را از این آموزشگاه طلب می‌کنند و همواره خواهان هنرجویان با استعداد این آموزشگاه هستند. بسیاری از این ناخن‌کاران خود، هنرجوهای سابق این آموزشگاه بوده‌اند.

8. این آموزشگاه با اطمینان توانایی هنرجویان را در مهارت‌های عنوان شده در زیر ضمانت می‌کند:

-    توانایی کاشت ناخن به طوری که حتی پس از گذشت یک ماه هیچ‌گونه هواگرفتگی و برجستگی مشاهده نشود؛
-    ناخن کاملا طبیعی به نظر برسد؛
-    مرز کاشت و خطوط ترمیم کاشت قبلی، قابل تشخیص نباشد؛
-     کاشت یا ترمیم حتی بدون لاک و طراحی زیبا باشد و
-    سوهان کشی ناخن بدون آسیب رسانی انجام گیرد.

9. امکان تست کاشت بر روی ناخن هنرجو

دوستان عزیز برای تشخیص کاشت یا ترمیم بی‌نقص (بدون هواگرفتگی و بدون خطوط ترمیم قبل) حتما باید لاک و طراحی پاک شود و شما کار را بدون پوشش لاک مشاهده کنید. زیرا طراحی و لاک یک بخش از آموزش است و کاشت و ترمیم بخش دیگر. و البته بخش اعظم آموزش، مربوط به کاشت ناخن و خدمات آن می‌باشد. در صورت تمایل می توانید یک نمونه کار مدرس را به روی ناخن خود داشته باشید و با گذشت زمان و رشد ناخن طبیعی روند آن را که به صورت کاملا طبیعی  و بدون برجستگی مشاهده کنید. اکثر کاشت و ترمیم‌ها در روز اول به نظر خوب می‌آیند ولی باید حداقل 4 روز از آن بگذرد. هنرجویان عزیز با در نظرگرفتن این نکات با فکری آسوده می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

مواد آموزشی

آموزش کاشت پودر (اکرلیک)
آموزش کاشت ژل
آموزش کاشت میکس
آموزش کاشت پودر و ژل
آموزش کاشت قالب
آموزش کاشت دوئال سیستم
کاشت بدون سوهان‌کشی
آموزش کاشت دائمی فرنچ سفید و رنگی
آموزش کاشت رنگی ژل
آموزش کاشت گریم
آموزش صدف سازی ناخن
آموز ش کاشت بیبی بومر
آموزش کاشت سه بعدی 3D
آموزش کاشت استندگلاس
آموزش کاشت موزاییکی
آموزش کاشت اِج
آموزش کاشت آکواریوم
آموزش کاشت گیپور
آموزش کاشت پر
آموزش ژل فویل ناخن
 آموزش کاشت فیبر گیاهی
آموزش کاشت سیلک
آموزش کاشت دیپینگ
آموزش کاشت اِسکا  SK
 آموزش کاشت قاشقی Lechat
آموزش پارافین‌تراپی دست و پا (پارافین درمانی)
آموزش طراحی با لاک
آموزش طراحی آبرنگی، وان استروک، گل برجسته، ژل فویل، شکری، خیس در خیس، طراحی با ژل، طراحی با ژلیش.

آموزش جواهرسازی ناخن، آموزش سنگ سازی ناخن، آموزش طراحی روسی، آموزش کاشت روسی، آموزش طراحی درآب، طراحی با ژل، آموزش طراحی با ژلیش، کاشت اکلیل، آموزش طراحی با پولک، آموزش کاشت خاویار، ساچمه، طلاکوب.
پدیکور (4 روش)، نقره کوب، گل خشک، آینه ای، آموزش مانیکور (4 روش)

در این بخش سعی بر این بود هنرجویانی که در پی آموزش کاشت ناخن هستند را تا حدودی راهنمایی کنیم؛ در صورت داشتن سوال و ابهام و یا نیاز به توضیحات بیشتر با استودیو مهناز تماس بگیرید، از شنیدن صدای گرم شما خوشحال می‌شویم.

 

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505