مقالات

خانم ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن های شان و برای پوشاندن ناخن هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می کنند.مهم نیست به چه دلیل و با چه انگیزه ای کاشت ناخن را انتخاب می کنید ؛ مهم این است که با واقعیت ها و عوارض کاشت ناخن آشنا شوید. در این مقاله انواع کاشت، مزیت ها و عوارض آنها را با متخصص پوست و مو، خلیل صداقت پیشه و کارشناس ناخن، فروزان رستمی مرور می کنیم. 

کاشت قالب

 در این نوع از کاشت مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می گذارند تا شکل آن را به خود بگیرد. ابتدا مواد ضد قارچ را روی ناخن می زنند و بعد قالب را روی ناخن فشار می دهند تا مواد روی ناخن خشک  شود بعد از چند دقیقه ناخن مصنوعی را برمی دارند. در این نوع کاشت دیگر سوهان کشی نمی شود و از چسب ناخن هم استفاده نمی شود این نوع کاشت راحت ترین نوع کاشت و در عین حال بی کیفیت ترین است. در این نوع کاشت به دلیل اینکه عمل سوهان کشی انجام نمی شود بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا می گیرد و جمع شدن هوا زیر ناخن کاشت یکی از مهم ترین دلایل برای به وجود آمدن قارچ است. در این نوع کاشت باید مراقب بود تا ناخن ها کمترین تماس را با آب داشته باشند. 

به چه کسانی توصیه می شود

معمولا کاشت قالب به افرادی که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن های شان دارند توصیه می شود. ازآنجا که در این نوع کاشت باید کمترین تماس را با آب داشت، خانه دارها از انتخاب این نوع کاشت پرهیز کنند. این نوع کاشت زمان کمتری نیاز دارد، به سوهان کشی نیاز ندارد و نظم بسیار خوبی بین کاشت ۱۰ انگشت ایجاد می کند.

برای چه کسانی مناسب نیست!

 این نوع کاشت به افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند اصلا توصیه نمی شود. به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند در غیر این صورت کاشت به شکل مرتبی انجام نخواهد شد. به دلیل ضخیم بودن کاشت، کار از حالت طبیعی خود خارج می شود.  این نوع کاشت را می توان روی انگشت های استاندارد کار کرد . نکته مهم این است که احتمال هوا گرفتن این کاشت بیشتر است. ماندگاری کمتری داردو در مقایسه با روش های دیگر  مواد بیشتر مصرف می شود.

بهترین آموزشگاه مسئولیت یادگیری کامل فرد در حال آموزش کاشت ناخن را به عهده می گیرد تا هنرجو با طیب خاطر و رضایت کامل  دوره را به پایان برساند و بتواند سریع وارد بازار کار شود.

در بهترین آموزشگاه آموزش کاشت ناخن باید هنرجو زیر نظر مدرسین ارشد بین المللی که دارای مدرک بین المللی مربیگری می باشند آموزش ببیند.

کاشت با کیفیت ، مدل زیبا و بدون آسیب رساندن به صدف اصلی و با هزینه ای مناسب که مشتری بعد از انجام کاشت ناخن دوباره برای ترمیم به شما مراجعه کند کاشت خوب محسوب می شود . کاشت با کیفیت و ترمیم ناخن بدون هوا گرفتن شما باعث تبلیغ کار شما می باشد و با یک کاشت یا ترمیم ناخن چندین مشتری را جذب کار خود می کنید و شما نیاز به تبلیغات گسترده کار خود ندارید.

هنرجویان ما، بعد از پایان دوره ی چند روزه ی خود با کیفیت عالی کاشت و ترمیم انجام می دهند و این شرایط برای هر هنرجویی با آموزش کاشت ناخن تخصصی و حرفه ای و هزینه ی مناسب فراهم می شود که هنرجو نیازی به رفع اشکال مجدد در آموزشگاه های دیگر نداشته باشد.

آموزش کاشت ناخن خوب مربی خوب و صبور نیاز دارد.

ناخن کار حرفه ای زمانی که کاشت ناخن و ترمیم را در زمان کوتاه  با کیفیت کار بالا و با استفاده از متدهای جدید ارائه می دهد. مشتری با دیدن ناخن خود بعد از گذشت هفته ها که حتی بدون لاک زیبا و طبیعی است تشویق به مراجعه دوباره می شود. و در اغلب اوقات او را ترغیب به آموزش می کند.

1- اکثر ناخن کاران برای تبلیغات کار خود روی ناخن را با لاک و طراحی پوشش می دهند و بدون لاک و طراحی عکسی از ترمیم ندارند. اولین روش تشخیص، دیدن ناخن بدون لاک  و ناخنی که به ترمیم رسیده  باشد (حداقل 15 روز  از آن گذشته  باشد) با این روش شما  تمیزی یا عیب کار را مشاهده می کنید، در غیر این صورت تشخیص مشکل می شود .

2- کاشت ناخن و ترمیم ناخن حرفه ای را بعد از گذشت 7-10 روز همانطور که ناخن طبیعی رشد می کند و مواد بالاتر از ریشه ناخن می آید، هیچ مرز و برجستگی بین صدف اصلی  و مواد نباید وجود داشته باشد و زمانی که ناخن فرد به ترمیم می رسد نیز نباید قابل تشخیص باشد که کاشت انجام شده یعنی کاملاً طبیعی باشد. با این روش حتی بدون لاک بعد از گذشت هفته ها کاشت و ترمیم زیبا و طبیعی است .

در نتیجه : کاشت ناخن حرفه ای و تخصصی کاشتی است که بعد از گذشت حداقل یک ماه بدون هوا گرفتگی و شکستگی باقی بماند و ظاهری طبیعی و زیبا داشته باشد .

در این آموزشگاه آموزش کاشت ناخن زیر نظر مربیان عضو انجمن  ناخن کاران بین المللی با جدیدترین روشهای روز اروپا و آمریکا برگزار می شود .

آموزش کاشت ناخن حرفه ای، خصوصی برگزار می شود با آموزش تمام نکات کلیدی که در کار ابهام ایجاد نشود و بعد از پایان دوره ناخن کاران دوره دیده، می توانند در صورت تمایل در کلاسهای دسته جمعی برای تبادل نظر با ناخن کاران دیگر شرکت کنند.

آموزش کاشت ناخن

آموزشگاه  باید خود را جهت آموزش با متد جدید به روز کند و متد جدید را به بهترین نحو به هنرجویان آموزش دهد و یک نام خوش از آموزش خوب، اعتباری است برای آموزشگاه.

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزشگاه کاشت ناخن

در صورت تمایل ناخن کاران، در پایان دوره به سالن های نیازمند به ناخن کار معرفی می شوند.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

سمینار آموزش مانیکور و پدیکور تخصصی

این سمینار توسط کمپانی نامدارMavala با مربی سوئیسی به نام خانم  Jenifer برگزار می شود . کادر آموزش ما به صورت مداوم آموزش های جدید را فرا می گیرند.

موضوع آموزش مانیکور و پدیکور در سمینار Mavala :

1- روش های جدید زیبایی و نگهداری ناخن طبیعی با جنس های مختلف (خشک ، شکننده و نرم و ...) بررسی می شود.

2- پاکسازی ، ماسک ویتامینه و ماساژ دست و پا با متد روز اروپا

انجمن ناخن کاران بین المللی

چه کسانی عضو انجمن ناخن کاران بین المللی می باشند ؟

انجمنی که برای مدرسین بین المللی آموزش کاشت ناخن برگزار می شود ، از ایران نیز تعدادی از ناخن کاران حرفه ای به عنوان مربی بین المللی دعوت به عمل می آید. که کادر آموزشی ما در این انجمن عضو می باشند و تمام آموزش ها بر اساس روش های جدید کاشت ناخن به هنرجو  به همراه مدرک بین المللی  آموزش ناخن داده می شود. 

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

برای هزینه آموزش:

نمی توان گفت هزینه بالا مساوی آموزش خوب است بنابراین باید بگوییم همیشه آموزش تخصصی نیازمند هزینه مناسب است.

شما با هزینه مناسب علاوه بر آموزش کامل نکته مهم دیگری را نیز باید از مربی فراگیرید که آن چیزی جز به دست آوردن اعتماد به نفس نمی باشد.

که این مهمترین نکته در آموزش می باشد و شما را به سمت ناخن کار حرفه ای بودن بیشترجهت می دهد.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن :

مطالبی که در آموزش کاشت ناخن یک ناخن کار در حال آموزش باید بداند چیست؟

1- مربی و آموزشگاه کاشت ناخنی را برای آموزش خود انتخاب کنید که این اصل برای شما به اثبات برسد که مربی که آموزش شما را به عهده دارد قابل اطمینان است از این جهت که مطالب و نکات را بدون حذف و بر مبنای نکات کلیدی آموزش دهد و هیچ ابهامی را برای فردی که در حال آموزش ناخن است باقی نگذارد و هر زمان ناخن کار در حال آموزش نیاز به رفع اشکال داشت به صورت رایگان مربی در دسترس باشد حتی اگر این رفع اشکال ماهها زمان ببرد (زیرا اگر آموزش کامل و بی نقص باشد هنر جو نیاز به دفعات فراوان رفع اشکال ندارد )

آموزش کاشت ناخن نکات مهم :

تقریبا تمام سالن ها کاشت ناخن انجام می دهند و بعضی از سالن ها نیز ناخن کاران زیادی دارند با این شرایط انتخاب درست مشکل صورت می پذیرد بنابراین برای انتخاب بهتر مطالبی را برای شما ذکر می کنیم :

1- ناخن کارانی که علم خود را به روز نمی کنند، با اینکه زمان طولانی تری را برای کاشت ناخن صرف می کنند کارشان کیفیت پایین تری دارد و در آموزش نیز نقاط ضعف بسیاری دارند.

2- با توجه به زمان طولانی که صرف شده گاهی در زمان کاشت اولیه نیز کاشت ناخن، طبیعی و زیبا نیست و به تمام اطراف ناخن (کوتیکول)آسیب می رسانند. و گاهی مراجعین از کاشت و ترمیم ناخن به دلیل آسیبی که ناخن کار غیر حرفه ای ایجاد کرده ترس دارند.

3- گاهی بعد از یک هفته کاشت و ترمیم ناخن ها شروع به هواگرفتگی و افتادن می کنند که تمام هزینه و وقت فرد را به همراه به آسیب رساندن به ناخن ها از بین می برند. بنابراین ناخن کار حرفه ای که آموزش را بر عهده دارد باید خودش اطلاعات کامل و بی نقص داشته باشد. در عین  حال تمام نکات کلیدی و مهم را به هنرجو آموزش دهد تا در کار هنرجو مشکل ایجاد نشود و آن ناخن کار حرفه ای (مربی) که آموزش را آغاز می کنند باید تمام مطالب را از پایه تا پایان کامل آموزش دهد.

سخنی صادقانه در مورد آموزش  کاشت ناخن:

در این دنیای ماشینی که افراد به سختی به هم اعتماد می کنند و تمام اطلاعات آموزشی و کاری را در اختیار هم قرار نمی دهند همه ما دوست داریم با هزینه مناسب ، آموزش کامل را با نکات کلیدی و با کادر حرفه ای که دارد وجدان  کاری بالا می باشند فرا بگیریم.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

نکات مهمی که پیش از آموزش کاشت ناخن تخصصی باید بدانیم:

قدم اول برای دوره آموزش کاشت ناخن تخصصی:

در آموزش کاشت ناخن حرفه ای هنر جویانی که برای آموزش کاشت ناخن ثبت نام می کنند، دو دسته هستند :

1.  آن دسته که تاکنون کاشت ناخن و ترمیم ناخن روی دست خود نداشته اند، بنابراین متاسفانه از مشکلات و عوارض  کاشت و ترمیم ناخن، بی کیفیت بی اطلاع هستند.

2. دسته دوم آنان که مدتی بر روی ناخن های خود کاشت ناخن یا ترمیم ناخن انجام داده اند، کاشت حرفه ای و کاشت خوب را که با کیفیت است از کاشت غیر حرفه ای تشخیص می دهند و تفاوت کار ناخن کار حرفه ای و آموزش او در این جا مشخص می شود و باید کادری را برای آموزش کاشت ناخن انتخاب کنید که تمام و کامل نکات را آموزش دهند تا مشکلی در کار آموزش شما به وجود نیاید.

*بنابراین در دوره آموزش کاشت ناخن : انتخاب صحیح مرکز کاشت ناخن با مدرک بین المللی  معتبر و مربی خوب، متبحر و صبور برای آموزش کاشت ناخن حرفه ای ضروری می باشد.

- کادر ناخن کاران حرفه ای مجموعه، که مسئولیت آموزش کاشت ناخن را برعهده دارند مطالب را بر حسب گیرایی و کشش هنرجو در هر جلسه  آموزش و به صورت عملی تمرین می کنند. تعداد جلسات آموزش ناخن بر حسب یادگیری هر فرد در حال آموزش متفاوت می باشد. هدف اصلی از برگزاری کلاسهای آموزش فوق تخصصی آموزش انواع روش های کاشت ناخن تا یادگیری کامل است. بنابراین ساعات آموزش ممکن است طولانی شود.- در آغاز هر جلسه، مطالب جلسه  قبل تکرار و رفع اشکال در کاشت ناخن انجام می شود و در صورت یادگیری کامل مرحله اول، آموزش جدید کاشت ناخن  آغاز می شود.

کاور ناخن طبیعی

کاور ناخن طبیعی برای ناخن افرادی انجام می شود که:

 1- ناخن هایی که رشد کافی ندارد و در حین بلند شدن به دلیل نازک بودن، ناخن طبیعی شکننده می باشد. سپس ما کاور ناخن را انجام می دهیم، جهت کمک به مستحکم و با دوام تر شدن صدف اصلی ناخن. در حین کار مراقبت از صدف ناخن بسیار با اهمیت می باشد. به این صورت که زمان پایه سازی برای مواد گذاری  به صدف اصلی آسیب نرسد و فرد هر زمان که تصمیم به پایان دوره مواد گذاری کرد، ناخن فرد بدون آسیب باشد.

2- ناخن طبیعی فرد  قد بلندی ندارد، یکی در میان قد ناخن ها کوتاه است. در زمان انجام کاور ناخن، قد تمام ناخن ها را با هم یکسان می کنیم.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

بهترین روش کاشت ناخن چیست؟

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

بهترین روش کاشت ناخن چیست؟

چه نوع کاشتی بهتر است؟

یک کاشت خوب کاشتی است که علاوه بر، داشتن ظرافت و زیبایی باید دوام و استحکام بالایی  نیز داشته باشد. پیشنهاد ما به شما جهت انتخاب نوع کاشت ناخن بر حسب کار و مشغله شما متفاوت است. اگر شما شخصی هستید که کارها را با عجله انجام می دهید برای شما کاشت ناخن به روش پودر (اکرلیک) پیشنهاد می شود.

مواد کاشت ناخن به روش پودر(اکرلیک) باآب و هوای خشک مانند تهران  سازگارتر است. در نتیجه باعث بهتر ماندن مواد کاشت ناخن می شود.

اگر شما ناخنی ظریف و براق می خواهید، از حساسیت یا ناراحتی تنفسی (آسم) رنج می برید و اگر بدون استفاده از دستکش شستشو  زیادی در روز انجام می دهید می توانید بدون هیچ ضرری از کاشت ژل استفاده می کنید.(کاشت ژل با آب وهوای رطوبتی سازگار تر است)

چند پیشنهاد برای داشتن ناخن های طبیعی، بلند و زیبا

برای داشتن ناخن های طبیعی بلند، خوش فرم و بادوام 

1- حتی الامکان از آب و مواد شوینده کمتر استفاده شود (آب  به تنهایی نیز مواد شیمیایی دارد و برای ناخن و کوتیکول (گوشت اطراف ناخن) مضر است

2- هنگام شست و شو ظروف و... از دستکش استفاده کنید.

3- بعد از هر شست و شو دست ها و انگشت ها و سطح ناخن ها را مرطوب و چرب نگهدارید.(برای ناخن بهتر است شبها از روغن زیتون یا روغن بادام تلخ استفاده کنید)

4-از لاک پاک کن بدون آستون استفاده کنید. (دست ها را حتماً بعد از استفاده بشوئید.)

5-یک هفته لاک زده و یک هفته به ناخن ها استراحت دهید و سطح آنها را از هر موادی پاک کنید. (لاک، برق ناخن و ....) 

 معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن- کاشت قالبی (کاشت دوئال، کاشت fx، کاشت بدون سوهان کشی)

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

کاشت قالبی (کاشت دوئال، کاشت fx، کاشت بدون سوهان کشی)

کاشت ناخن قالبی، به وسیله  قالب هایی که به اندازه صدف ناخن می باشد انجام می شود. بعد از پایه سازی ناخن که در تمامی کاشت ها یکسان است. قالب ها را از مواد پر کرده و بعد از زدن ضد قارچ  و پرایمر قالبها را سطح ناخن قرار می دهیم، تا مواد خارج شود و مواد اطراف قالب و ناخن را برمی داریم و تمام انگشت ها را به این حالت انجام می دهیم.

بعد از چند دقیقه قالب ها را برداشته و کار ما به اتمام می رسد و ناخن حالتی بسیار زیبا،  ظریف و براق دارد. روش کاشت یا ترمیم قالبی برای افرادی مناسب تر است که سوهان کشی روی  ناخن را دوست ندارند و به مسئله حساسیت دارند. کاشت قالبی و ترمیم قالبی در زمان کوتاه  انجام می شود.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - کاشت آکواریوم

کاشت ناخن آکواریم، نوعی کاشت است که به صورت دیزاین ثابت (برای 2 ترمیم می توان آن را نگه داشت) قبل از مواد گذاری دیزاین  انجام می شود. به صورتی است که دیزاین ها و آب  حرکت کرده و  تکان خوردن آب و دیزاین کاملا محسوس است. (دقیقاً مانند آکواریوم)

برچسب‌ها: آموزش کاشت ناخن، قیمت کاشت ناخن، هزینه کاشت ناخن ، هزینه آموزش کاشت ناخن، کاشت آکواریوم، کاشت ناخن به روش آکواریوم، کاشت ناخن آکواریم، کاشت آکواریومی، آموزش کاشت آکواریوم

آموزش کاشت فیبر گیاهی

کاشت ناخن فیبرگیاهی، کاشتی است که  به جای تیپ، الیاف گیاهی مخصوص مانند ریشه گیاه روی سطح ناخن قرار گرفته می شود و مواد آن مانند مواد ژل می باشد.

مواد را با قلم برداشته و بر روی سطح ناخن قرار  می دهیم و بعد از مواد گذاری دست داخل UV قرار می گیرد . در پایان سوهان کشی (مانند کاشت های دیگر که در مباحث گذشته توضیح  داده شد)  انجام می شود.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش پدیکور (درمانی و طبی)

خدماتی است که برای رفع خستگی پا و خون رسانی بیشتر به کف پا انجام می شود. در این روش با از بین بردن پوسته های مرده پا و اکسیژن رسانی به پاشنه پا،  باعث ترمیم پوست کف و پاشنه پا می شود و بعد از انجام پدیکور، پا عاری از هرگونه پوسته و خشکی می شود و پاشنه پا صیقلی میشود.

ناخن هایی را که داخل گوشت پا هستند  در صورت تمایل خارج می شود و زردی سطح ناخن را از بین برده و پا را ویتامینه کرده و ماساژ مخصوص ریلکسی  پا انجام می شود.

در صورتی که پا پوسته های زیادی داشته باشد ازاسکراپ مخصوص استفاده می شود. این روش باعث براقی و تمیزی بیشتر پاشنه پا می شود و پا را ویتامینه کرده و بعد چرب می کنیم که باعث رطوبت رسانی به پوست پا می شود و طراوت خاصی به آن می بخشد و گردش خون را بهبود می بخشد.

هم زمان با پدیکور می توان ناخن های دست را مانیکور کرد و حس خوب را به دست ها نیز منتقل می کنیم.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن

آموزش مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی  بهترین روش برای لایه برداری، ویتامینه کردن و جوان سازی پوست دست از این روش استفاده می شود و زردی سطح ناخن را از بین می برد. مانیکور  فرانسوی بهترین  روش  در مانیکور محسوب می شود به دلیل لایه برداری دو منظوره این روش، هم جرم سطح ناخن را و هم جرم پوست دست را لایه برداری می کند.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، بهترین ناخن کار ، سریعترین ناخن کار ، قدیمی ترین ناخن کار ، محدوده پونک ، شهرک غرب و سعادت آباد ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش مانیکور

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

مانیکور (درمانی و طبی)

بهترین و عالی ترین مانیکور  با مواد کراتین و کلسیم انجام می شود و کراتین باعث استحکام صدف ناخن می شود و با از بین بردن جرم و لایه های زرد رنگ سطح ناخن باعث اکسیژن رسانی بیشتر به ناخن می شود و از شکستگی و ریش ریش شدن و شیار بر روی آن جلوگیری می کند.

یکی از دلایل شیار روی ناخن می تواند کمبود منیزیم و سدیم باشد. که درمان آن با شربت زینک میسر می باشد و با از بین بردن پوست های زائد در اطراف ناخن انگشتان مرتب شده و با روغن کوتیکول کاملاً چرب و ماساژ داده می شود. در پایان کار دست را با کرم آلوئه‌ورا مرطوب می کنیم.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، بهترین ناخن کار ، سریعترین ناخن کار ، قدیمی ترین ناخن کار ، محدوده پونک ، شهرک غرب و سعادت آباد ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، هزینه آموزش کاشت ناخن ،

قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش طراحی ناخن

 نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

آموزش طراحی ناخن

 نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

آموزش طراحی ناخن

طراحی های حرفه ای، جدید و زیبا از قبیل

با لاک، ابزار، قلم، برچسب، آبرنگ، اکرلیک، طراحی در آب، شابلون، گیپور،  اکلیل و پولک ریز و درشت در رنگ های متفاوت،  پد،  قطره ای، سوزنی، کهکشانی، ژل، ژل های رنگی، آینه ای، کهکشانی، استفاده از هوا، طراحی حرفه ای مخصوص عروس، طراحی و دیزاین ناخن مخصوص عقد، طراحی حرفه ای و خاص مراسم حنابندان، گریم ناخن، لنز ناخن    

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن – کاشت ناخن پا

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

آموزش کاشت ناخن -  کاشت پا

تمام ناخن های پا را می توان کاشت کرد به خصوص ناخن هایی که بسیار ریز هستند یا اصلاً ناخن ندارند و به صورت گوشتی در سطح ناخن هستند. با کاشت ناخن پا ناخن هایی که رشد کمی دارند یا نصفه رشد می کنند تحریک می شوند و سریع تر از سابق رشد می کنند.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، بهترین ناخن کار ، سریعترین ناخن کار ، قدیمی ترین ناخن کار ، محدوده پونک ، شهرک غرب و سعادت آباد ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

آموزش کاشت ناخن -  بلند کردن قد ناخن طبیعی بدون استفاده از تیپ (اکستنشن ناخن)

بهترین روش برای بلند کردن ناخن با مواد به صورت بدون تیپ است که اکثراً این روش را دوست دارند. در این مدل، از همان آغاز، کاشت ناخن به صورت طبیعی ترنمایان می شود  و ظاهر شدن سفیدی سر ناخن را در اکستنشن نداریم.

در این حالت ناخن ها را با وسیله ای به نام former بلند می کنیم.  برای ناخن های تیز و گرد بسیار مناسب است و ناخن حالتی زیبا و برجسته پیدا می کند.  این روش کار هم برای ناخن پا و هم برای ناخن دست انجام می گیرد. این روش بهترین شیوه کاشت ناخن می باشد.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخنقیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن به روش ژل

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

آموزش کاشت ژل

این روش یکی از بهترین نوع کاشت است. که نسبت به کاشتهای دیگر کمترین آسیب را دارد، هم از نظر آسیب نرسیدن به صدف ناخن و دیگری حساسیت پیدا نکردن نسبت به مواد. این نوع کاشت در نواحی رطوبتی بیشتر استفاده می شود و کاشت ژل به ناخن حالت شیشه ای و شاین زیبایی می بخشد به ناخن و دست طراوت و جلوه خاصی می دهد.

موادکاشت ژل عبارتند از:

 ضد قارچ _پرایمر _ژل بیس_ ژل اصلی_ ژل پایانی و Cleanser

 این نوع کاشت همانند کاشت های دیگر انجام می شود.در آغاز قد ناخن طبیعی مرتب شده و سوهان نرمی سطح ناخن می کشیم و بعد ضد قارچ به ناخن ها زده می شود.

بعد تیپ قرار گرفته می شود و محوسازی تیپ انجام می شود و بعد از کار روی 10 انگشت  پرایمر می زنیم و مواد کاشت ژل را که به غلظت عسل می باشد و رنگ  شفاف یا صورتی طبیعی دارد را با قلم مخصوص کاشت ژل برداشته، دور قلم می چرخانیم و وسط ناخن قرار می دهیم و به صورت دورانی سطح ناخن را از مواد می پوشانیم و انگشت را داخل UV  قرار می دهیم (UV دستگاهی  لامپ دار برای خشک کردن  کاشت ژل می باشد) بعد از انجام 10 انگشت  مرحله دوم از ژل را آغاز می کنیم و انگشتان را داخل UV قرار می دهیم.

در مرحله دوم تمام انگشت ها را باید با پد مخصوص کاشت ژل و cleanser  پاک کنیم تا چسبندگی مواد از بین رفته و کاشت ژل تثبیت شود و بعد سوهان کشی را با سوهان دستی انجام داده و در نهایت بافر را می کشیم و ژل شاین پایانی را می زنیم.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

آموزش ترمیم ناخن

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

آموزش ترمیم ناخن به روش پودر

در زمان ترمیم ناخن با رشد ناخن طبیعی، فاصله ای بین مواد و صدف ناخن طبیعی (ریشه ناخن) ایجاد می شود و به مرور زمان مواد با رشد ناخن بالا و بالاتر می آید و این فاصله به وجود آمده را دوباره باید مواد گذاری کنیم، که کاشت ادامه یابد.

زمان ترمیم جهانی، بعد از گذشت 21 روز می باشد. این نوع کاشت ناخن، کاشتی است بادوام، بدون شکستگی و هواگرفتگی،ظریف، بادوام  و زیبا

مراحل ترمیم

قد ناخن به اندازه مورد علاقه کوتاه می شود. و فرم دلخواه (صاف-گرد- نیم گرد- تیز) داده می شود و سپس آن قسمت از ناخن را که در آمده سوهان کشی می کنیم تا کاملاًٌ صاف شود و خطوط را از بین می بریم. بعد از این کار ده انگشت را ضد قارچ زده و پرایمر را می زنیم و مواد گذاری را آغاز می کنیم و بعد از مواد گذاشتن ده انگشت، سوهان کشی بعد از مواد را آغاز می کنیم، کاملاً فرمی زیبا و دلخواه مشتری به ناخن می دهیم. در پایان کار بافر و پولیش می کشیم و زیر ناخن ها را با سوهان برقی تمیز می کنیم و بعد دست ها را شسته و لاک یا طراحی می کنیم.

تشخیص ترمیم و کاشت خوب از کاشت و ترمیم بد

برای داشتن بهترین کاشت و ترمیم نکاتی باید رعایت شود:

1- خطوط ترمیم های قبل اگر باقی مانده باید از بین برود. هدف ما بهترین ترمیم و کاشتی با کیفیت است. (حتی اگر فرد، ترمیم قبل را در سالن ما انجام نداده باشد)

2- خطوط ترمیم باید طوری سوهان کشی شود که صدف اصلی ناخن آسیبی (قرمزی_ نازک شدن صدف اصلی) نبیند.

3- مواد گذاری به صورت حرفه ای و کاملاً تکنیکی انجام شود که موجب هوا گرفتن و سوهان کشی زیاد نشود. ترمیم یا کاشت خوب بعد از یک هفته خود را نشان می دهد. اگر  در قسمت گوشت و ریشه ناخن حالت سفیدی زیر مواد ایجاد شود به این حالت هوا گرفتن موادگفته  می شود و این هوا گرفتگی موجب ور آمدن،قالبی در آمدن وکنده شدن کاشت می شود و اگر این حالت هوا گرفتگی و سفید شدن پایین ناخن به مدت طولانی روی ناخن تکرار شود موجب بیماری یا قارچ ناخن می شود که بسیار خطرناک است. رنگی که به سبزی نزدیک است زیر ناخن ایجاد می شود و با گذشت زمان این بیماری باعث می شود سطح ناخن کاملاً گرفته شود و درمان آن با قطره کلوتریمازل 1درصد میسر می باشد.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران بهترین ناخن کار سریعترین ناخن کار  قدیمی ترین ناخن کار، محدوده پونک، شهرک غرب و سعادت آباد 

آموزش کاشت ناخن

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

 کاشت پودر

مواد مورد نیاز جهت کاشت عبارتند از:

1- لیکوئید

2- پودر در انواع مختلف از قبیل بیرنگ  clear، صورتی Pink، صورتی طبیعی، Base

3- پرایمر که چسبندگی مواد را زیاد می کند.

4- ضد قارچ که محیط را از میکروب و چربی پاک می‌کند.

پایه‌سازی ناخن جهت کاشت پودر

سطح ناخن را با سوهان نرم کشیده تا سطح آن مقداری زبر شود سپس براقی ناخن را با کمک سوهان از بین می بریم.

نکته: در سوهان کشی نباید صدف اصلی را آنقدر نازک کنیم که ناخن آسیب ببیند.

با این روش صدف اصلی ناخن آسیب نمی بیند و هر زمان فرد قصد برداشتن مواد را داشته باشد ناخنی کاملاً بدون آسیب خواهد داشت.

برای ناخن‌هایی که قد بلندی ندارند برای قد دادن به ناخن از تیپ استفاده می کنیم که این تیپ‌ها را بر اساس سایز ناخن انتخاب و با چسب ناخن روی ناخن قرار می‌دهیم. سپس قد مورد نظر را تنظیم و با کاتر کوتاه می‌کنیم. در این مرحله مدل و حالت ناخن را با نظر مشتری  فرم می دهیم. با کمک سوهان  ناخن‌ها را به فرم مورد نظر در می‌آوریم و فرم ناخن‌ها را با هم یکسان می‌کنیم.

ناخن‌ها فرم‌های مختلف دارند:

1- صاف

2- گرد

3- نیم‌گرد

4- تیز

مواد زدن

سپس همه انگشتان را با محلول ضد قارچ اسپری می‌کنیم. پس از خشک شدن محلول، مرحله مواد زنی آغاز می‌شود. Primer را روی ناخن زده و با قلم مخصوص  پودر را با لیکویید آغشته و مواد را مانند خمیر بر روی سطح ناخن قرار می دهیم. در ابتدا قسمت زیرین ناخن سپس سر ناخن و پس از آن قسمت میانی ناخن را موادگذاری می‌کنیم. سعی ما بر این است که موادگذاری را به صورت کامل انجام دهیم.

مرحله سوهان‌کشی

اول با کمک سوهان سطح ناخن را هموار کرده و فرم می‌دهیم و ناخن را زیبا و زیباتر می‌سازیم. با سوهان دستی کناره‌های ناخن را جمع کرده و ناخنی زیبا، طبیعی و باریک خلق می‌کنیم. سپس بافر را روی ناخن‌ها کشیده و سطح ناخن را عاری از هر پستی و بلندی می‌کنیم و در پایان کار با روغن کوتیکول دور ناخن را ماساژ داده و پولیش می‌کنیم. 

نکته: در حین کار چه در مرحله سوهان‌کشی و چه در مرحله مواد زنی، دست‌ها نباید شسته شوند. پس از پایان کار قبل از لاک زدن  می‌توان دست را با آب شست. شستشوی دست‌ها در حین کار، موجب هواگرفتن ناخن‌ها و عدم استحکام کاشت و ترمیم می‌شود.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

۱۲نکته برای داشتن ناخن هایی سالم و قوی

۱۲نکته برای داشتن ناخن هایی سالم و قوی

آرایش ناخن ها می تواند زیبایی دست و پا را دو چندان کند اما پیش از آن بایستی سلامت ناخن ها راحفظ کرد .

 در این مقاله ی  ۱۲ نکته به شما آموزش داده میشود تا ناخن هایی سالم و قوی داشته باشید .

1 -  برای جلوگیری از خشکی ناخن ها هرشب قبل از خواب و یا هر زمان که احساس خشکی در ناخن یا پوست اطراف آن کردید ، مقداری مرطوب کننده یا وازلین  روی ناخن ها و پوست اطراف آن بمالید .

۲ – هر زمان که کار، خانه انجام می دهید یا ظرف می شویید ، دستکش لاستیکی بپوشید .

۳ – پس از شستن ظرف یا استحمام ، حداقل به مدت ۲دقیقه دست های خود را خشک کنید .

۴ – مرتبا کفش های کار یا  ورزش خود را در معرض هوا قرار دهید .اگر میتوانید ،دو جفت کفش داشته باشید که با هم تعویض کنید . قرار گرفتن طولانی مدت پا ها در کفش با پای عرق کرده خطر عفونت های قارچی را به همراه دارد .

۵ – جوراب صد در صد نخی بپوشید .این جوراب ها رطوبت را جذب می کنند .

۶ – یک لیوان شیر و یک تخم مرغ آب پزسفت  به رژیم غذایی روزانه ی خود اضافه کنید . این ها غنی از روی هستند . خصوصا اگر روی ناخن های شما خطوط سفید وجود دارد شما مبتلا به کمبود روی هستید و این دو ماده شمارا کمک می کنند .

۷ – با مصرف روزانه ۳۰۰ میکرو گرم ویتامین ب بیوتین  ،چهار الی شش بار در روز ،ناخن های شما به شدت سفت و قوی می شود .این مورد را با تجویز پزشک انجام دهید .

۸ – هنگامی که لایه هی شاخی اطراف ناخن شما بالا می آیند بسیار ملایم و با زاویه ی ۴۵ درجه آن را برش دهید .

۹ -  ناخن خود را به صورت مستقیم بچینید تا گوشه های انگشتتان  آسیب نبیند .

۱۰ – به درستی سوهان بزنید .سوهان را جلو و عقب نکشید بلکه فقط در یک جهت بکشید . هرگز بلافاصله پس از استحمام سوهان نکشید چراکه ناخن های مرطوب شکننده تر هستند .

۱۱ – ناخن هایتان را ماساژ دهید تا هم خونرسانی به آن افزایش یابد هم بستر آن برای رشد ،تحریک شود .

 ۱۲ – برای پاک کردن لاک خود از پاک کننده های حاوی استون یا فرمالدهید استفاده نکنید .این دو ماده به شدت ناخن ها را خشک می کنند.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

نکات مهم برای انجام مراحل مانیکور

نکات مهم برای انجام مراحل مانیکور

چند نکته وجود دارد که ممکن است میل داشته باشید که در طی مراحل انجام مانیکور آنها را بدانید و رعایت نمایید.

پاک کننده کوتیکل:

این محلول‌های آرایشی درنرم کردن ناخن کمک می‌کنند و حاوی ۲-۵درصد هیدروکسید سدیم یا هیدروکسید پتاسیم و گلیسیرین می‌باشند. از این محلول ‌ها قبل از سوهان کشیدن بر روی ناخن خود بمالید و همچنین قبل ار اینکه در کاسه مخصوص انگشتان (finger bowl) قرار دهید.

پاک کننده‌های ناخن:

معمولا یک نوع لایه بردار به شکل مایع هستند که به آب اضافه شده تا درتمیز کردن ناخن‌ها کمک کنند.

زیبا سازی ناخنها:

در این مرحله پوست اطراف ناخنها را که نرم شده با این وسیله مانیکور به عقب تر می‌کشیم.

لوسین یا کرم کوتیکل:

پوست و ناخن را نرم و مرطوب نگه می‌دارد.

سفید کننده‌های ناخن:

این مواد آرایشی حاوی هیدروکسید هیدروژن یا اسیدهای اورگانیک می‌باشند که می‌توانند هم بر روی ناخن و هم زیر ناخن مالیده شوند تا لکه‌های ناخن پاک شوند.

خشک کننده‌های لاک:

این محصولات آرایشی می‌توانند بر روی لایه رویی مینا ( ناخن) اسپرس شوند و برای خشک کردن سطح ناخن طراحی شده اند.حلال موجود د راین محصولات باید بخار شوند تا لاک خشک شود. وقتی لاک بر روی ناخن زده می‌شود حلال‌های سطح ناخن شروع به متصاعد شدن کرده و حلال‌های روی لایه زیرین شروع به حرکت به سمت بالا می‌کنند و سطح روئی شروع به سخت شدن می‌کند. این حلال‌ها باید بر سطح این لایه خشک و. سخت شده پاشیده شود و کم کم بخار شدن کاهش می‌یابد. خشک کننده‌های لاک؛ این لایه ضخیم را با کشیدن حلال‌ها به درون خود دفع می‌کنند. این عمل مانند فشار دادن یک اسفنج خیس است. لاک به طور کلی خشک نمی شود. تقریبا یک ساعت زمان لازم دارید تا کاملا مینای ناخن از ایم حلال‌ها پاک شده و سخت شود.

روغن‌های خوشبو کننده: برای کمکردن استرس و ایجاد آرامش در شما.

لوسین‌های پوست اندازی:‌ برای لایه برداری پوست خشک و زبر

موم پارافین : موم پارافین با باز کردن منافذ در رطوبت سازی و نرم کنندگی پوست کمک کرده و به روغن‌های خوشبو کننده اجازه می‌دهد تابه لایه بیرونی پوست نفوذ کند.

حال وسایل مانیکور و سوهان و اسباب مورد نیاز را تهیه مرتب کنید تا در صورت نیاز در مراحل مانیکور به راحتی در دسترس باشند. بعد دستان خود را بشویید. صابون یا مایع شوینده حتما ملایم باشد. دستان خود را خوب آبکشی و خشک کنید. قابل ذکر است نحوه مانیکور در مقاله مانیکور در منزل وپرهیز از کاشت ناخن برای شما کاربران عزیز توضیح داده شده اما از آنجائیکه این مقاله به اصطلاحات مانیکور می‌پردازد به صورت خلاصه و کلی مراحل مانیکور به شرح ذیل عنوان می‌شود:

پاک کردن لاک از سطح ناخن

سوهان زدن (کوتاه کردن ناخن)

شستن و نرم کردن ناخن‌ها

زدن لایه اول لاک

زدن لایه دوم لاک پس از خشک شدن لایه اول

استفاده از برق ناخن

منبع: arayeshik

آموزش کاشت ناخن

روش های فوری برای خشک کردن لاک ناخن

روش های فوری برای خشک کردن لاک ناخن

بسیاری از خانم ها زمانی که لاک می زنند وقت زیادی را برای خشک کردن لاک روی ناخن صرف می کنند. می خواهیم روشی فوری و سریع به شما یاد بدهیم که با انجام این کارها، لاک به سرعت خشک می شود و می توانید به کار خود برسید.

دستان خود را در داخل کاسه ای حاوی آب و یخ قرار دهید تا لاک ناخنتان سریعا سرد و سفت شود.
راه دیگر برای خشک شدن سریع لاک این است که ناخن ها را در مقابل باد سرد سشوار قرار دهید.

نکته: لاک ناخن با گذشت زمان غلیظ می شود به همین دلیل لاک ناخن قدیمی قدیمی بسیار دیرتر از لاک ناخن نو خشک می شود.

منبع: hidoctor

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

رنگ لاک مناسب دست های شما

رنگ لاک مناسب دست های شما

چرا بعضی از رنگ لاک ها را روی دست دیگران می بینیم به نظرمان زیباست, ولی وقتی روی دست خودمان می زنیم به آن زیبایی نیست.

اغلب خانوم ها وقتی به سالن آرایش میروند و ناخن های خود را نشان می دهند زمان زیادی را صرف انتخاب رنگ برای ناخن هایشان می کنند.

لاک ناخن های رنگارنگی وجود دارد که شما می توانید از بین انها  یک رنگ را بنابر سلیقه شخصی تان انتخاب کنید ولی باید مطمئن شوید که لاکی که میزنید با شخصیت شما سازگار است و ناخن های شما را کامل میکند.بعضی رنگ ها ناخن های شما را برجسته نشان میدهند و باعث زیبایی ناخن هایتان می شوند ، انتخاب رنگ بستگی به حالت ، احساس و لباسی که میخواهید بپوشید دارد.

انتخاب رنگ لاک رابطه مهمی با رنگ پوست شما دارد ، گفته می شود رنگ های طبیعی رنگ های حرفه ای هستند ، اگر شما به یک سازمان ، ملاقات یا کنفرانس میروید رنگ های ملایم و روشن رنگ های فوق العاده ای هستند.

اگر شما پوستی روشن دارید می توانید رنگ های روشن تر لاک را استفاده کنید ، لاک ناخن صورتی و ابی برای پوست های روشن مناسب است ، همچنین می توانید از رنگ زرشکی و رنگ های تیره دیگر برای مهمانی های شب استفاده کنید.لاک ناخن صورتی معمولا از گزینه های مورد علاقه است ، سایه های مختلفی از رنگ صورتی وجود دارد که میتوانید انتخاب کنید اما برای انتخاب درست همیشه رنگ پوست تان را در نظر بگیرید و انتخاب کنید.

هنگامی که به دنبال لاک می گردید رنگ های روشن تا متوسط برای پوست های روشن بسیار مناسب هستند و از متوسط تا تیره برای پوست های تیره مناسبند ، همچنین لاک های مشخصی هستند که می توانید از بین انها انتخاب کنید مثل لاک های درخشان و خیلی براق.

اگر میخواهید به مهمانی و قرار ملاقات خاصی بروید بهتر است لاک های زنده و روشن را انتخاب کنید ، در هر صورت رنگ های طبیعی و روشن بر رنگ های تیره ارجحیت دارند.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

راهنمایی‌های مانیکور ناخن توسط خودتان

راهنمایی‌های مانیکور ناخن توسط خودتان

وقتی می‌خواهید ناخن‌های تازه مانیکور شده داشته باشید ولی وقت و پول رفتن به آرایشگاه و دریافت خدمات حرفه‌ای را ندارید، انجام یک مانیکور درمنزل توسط خودتان بهترین گزینه است. انجام بهترین مراقبت از خودتان به شما مانیکور‌های ماندگار و زیبایی خواهد بخشید که حسادت اطرافیانتان را بر خواهد انگیخت.

می‌دانید که باید ناخن‌هایتان را آماده کنید، لاک بزنید و سپس یک پوشش دوباره، ولی یک چیز که اغلب نادیده گرفته می‌شود فاصله‌ی زمانی بین پوشش‌های لاک است. گام‌های زیر نه تنها در انجام مانیکور کمکتان می‌کند بلکه تضمین می‌کند که ناخن‌هایتان در طولانی‌ترین مدت ممکن عالی به نظر بیایند.

زمان بین پوشش‌های لاک

مهم‌ترین چیزی که زمان مانیکور کردن خودتان باید به یاد داشته باشید این است که بین پوشش‌های لاک به خودتان زمان لازم را بدهید. مهم است که دوبار ناخن‌هایتان را با لاک بپوشانید، خصوصا اگر از رنگی روشن، پر رنگ یا اکلیلی استفاده می‌کنید. دو پوشش لاک تضمین می‌کند که سوراخ یا پریدگی‌ای در لاکتان نباشد و جایی از ناخنتان جا نیفتاده باشد.

تشخیص فاصله‌ی زمانی بین دو بار لاک زدن می‌تواند کمی مشکل باشد. اگر به اندازه‌ی کافی صبر نکنید ممکن است لاکتان را لک کنید ولی اگر زیادی صبر کنید ممکن است ترک بخورد. زمان دقیقی که می‌خواهید بین دو پوشش لاک صبر کنید دو دقیقه است. این زمان به لاک فرصت می‌دهد تا خشک شود ولی نه آنقدر که باعث ترک خوردنش شود.

راهنمایی‌های دیگر مانیکور توسط خودتان

راهنمایی‌های زیر کمک می‌کند که در آرامش منزلتان بهترین مانیکور را برای خودتان انجام دهید.

ناخن‌هایتان را صیقل بدهید تا مطمئن شوید هیچ نقصی نداشته باشند. سطح صاف باعث چسبیدن بهتر لاک به ناخن می‌شود و مانیکور بهتر جلوه می کند.

همیشه یک پوشش پایه بزنید. پوشش پایه ناخن را با ایجاد سطحی چسبنده و نرم برای پوشش لاک آماده می‌کند. همچنین ناخنتان را تغذیه می‌کند و آن ها را قوی و سالم نگه می‌دارد.

درست مانند پوشش پایه همیشه پوشش رو را هم فراموش نکنید. پوشش رو باعث ماندگاری بیشتر لاک می‌شود. همچنین ناخن‌هایتان را از ورقه شدن، ترک خوردن و شکستن محافظت می‌کند

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

۶راه برای داشتن ناخن های براق و سالم

برای مراقبت از ناخن ها ۶ نکته را برای شما بیان میکنیم که بسیار مفید هستند
۱٫ ناخنها را به طور منظم تر و تمیز کنید

اگر  زیر ناخن ها کثیف استباید آن را بطور منظم تمیز کنید .  بهترین زمان برای تمیز کردن ناخنها  وقتی است که از حمام بیرون  می آییم. ناخن هایتام نرم است بهتر تمیز میشود
۲٫ مالش دادن اطراف ناخنها

وازلین در کوتیکول  پوست با   مالش اطراف ناخن ها هر شب قبل از رفتن به رختخواب ،یا هرزمانی که گوشه ناخنها خشک میشود  .  روغن کرچک غنی از ویتامین E است و برای اطراف ناخنها مفید است .
۳٫ ناخنهارا تمیز و خشک نگهدارید

هنگام شستن دست های خود  مطمئن شوید که  ناخن های شما بدرستی تمیز شده است . این باکتری ها، قارچ ها و دیگر میکروب ها  زیر ناخن  جمع شده اند. همچنین ، هنگام انجام دادن کارهای خانه ،  دستکش خانگی  پلاستیکی را فراموش نکنید

۴٫استفاده از پاک کننده های خوب

هنگام خرید پاک کننده ناخن ، به دقت   توضیحات  محصول  را بررسی کنید   پاک کردن با استون باعث خشکی ناخن می شود و ن اخن ترک بر میدارد چون ناخن را ضعیف  و کم آب میکند
۵٫ استفاده از بیوتین

مطالعات نشان داده اند که بیوتین،  حاوی کراتین است که باعث تقویت ناخن می شود  استفاده از آن را حداقل ۴ تا ۵ بار در روز از شکنندگی ناخنها جلوگیری میکند
۶٫ وستیل ناخن که استفاده میکنید باید شخصی باشد

هرگز  وسایل ناخن خود را در اختیار دیگری قرار ند هید چون باکتری ها و میکروب های دیگران برروی سایل شما میماند باعث سرایت میکروب به شما می شود و هرچند ماه آن را عوض کنید

منبع: hidoctor

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

چگونه از ناخن هایمان مراقبت کنیم؟

1. بهترین موقع برای مانیکور کردن بعد از دوش گرفتن یا ظرف شستن می باشد. چون این فعالیت ها کثیفی را از زیر ناخن پاک کرده و پوست اطراف ناخنها را نرم می نماید.

۲٫ لاک نازک کننده نیز می تواند پس از لاکی که قبلا زده شده و بطور ناخواسته ضخیم شده استفاده شود. این لاک لاک ضخیم قبلی را به میزان دلخواه نازک می کند. لاک را در یخچال نگهداری نمایید تا عمر طولانی تری داشته باشد.

۳٫ سعی نمایید بیش از یکبار در هفته از پاک کننده های لاک (آستون) استفاده نکنید زیرا ناخن ها را خشک می کند و ناخن های خشک بیش از ناخن های نرم و مرطوب شده در معرض شکسته شدن هستند.

۴٫ یک لایه و پوشش رویی بر روی لاک مانند لاک های براق کننده و بی رنگ بر روی لاک ناخن خود بزنید. این کار احتمال شکسته شدن ناخن ها را به حداقل می رساند. روی ناخن های طبیعی بدون لاک نیز می توانید هر روز یک لایه از این لاک های بی رنگ و براق کننده بزنید تا رطوبت ناخن ها حفظ شود.

۵٫ پس از شستن دست ها از کرم و لوسیون استفاده کرده و روی ناخن ها را نیز بزنید. دست ها و ناخن ها پس از شستشو با صابون و پاک کننده های قویتر زود خشک می شوند. سعی کنید آنها را چرب و مرطوب نگهدارید. می توانید برای اینکار از مرطوب کننده ها و نرم کننده هایی مانند وازلین و غیره استفاده نمایید. هر شب قبل از خواب نیز حتما این کار را انجام دهید.

۶٫ با استفاده از تکه چوب(خلال دندان) شما می توانید زیر ناخن ها را تمیز کنید. محلولی با ترکیب ۱ قسمت ماده سفید کننده و ۱۰ قسمت آب درست کرده و پنبه را به آن محلول آغشته کرده سپس به هر قسمت از ناخن که لک و کثیف شده بمالید تا جرم آن پاک شود. زیر ناخن ها را با یک تکه چوب خلال دندان یا مسواک و محلول صابون و ماده سفید کننده بسابید تا لکه ها برطرف شوند.

۷٫  ویتامینی به نام بیوتین ناخن ها را در حیوانات محکم تر می کند. دانشمندان در بعضی از تحقیقاتی که انجام شده به این نتیجه رسیده اند که شاید این ویتامین توانایی محکم کردن ناخن های انسان را داشته باشد. بیوتین در دراگ استورها موجود است.

۸٫ در مورد ناخن های مصنوعی که بر روی ناخن های طبیعی اصطلاحا کاشته می شوند مراقبت ها باید جدی تر و دقیق تر باشد.

۹٫ باید پس از کاشت ناخن خیلی مراقب بود اولا که ناخن مصنوعی نباید زیاد بلند باشد تا هنگام برخورد محکم با جایی یا چیزی نشکند. از آستون نیز نباید زیاد استفاده کرد چون لایه مقاوم و محکم آن را به زور از بین برده و سریع می شکند. پس از ۴ الی ۶ ماه که ناخن مصنوعی کم کم از روی ناخن طبیعی (به علت رشد ناخن) می رود باید توسط فرد متخصص چک شود.

منبع: arayeshik

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

چکار کنیم که ناخن ها زود بلند شود؟

چکار کنیم که ناخن ها زود بلند شود؟

برخی از دخترخانمها و خانمهای جوان دوست دارند ناخنهای بلندی داشته باشند. در این بخش  یک مخلوط منحصربفردی  را اموزش میدهیم که ؛به زودی ناخنهایتان را بلند کند یعنی سبب زیاد شدن سرعت رشد ناخن هایتان میشود

مواد لازم :

لیمو ترش متوسط ۱ عدد

نصف قاشق غذاخوری شکر

نحوه ی تهیه و استفاده ی مواد :

آب لیمو ترش را بگیرید و با شکر مخلوط کنید بهتر است در مخلوط کن بریزید تا به خوبی مخلوط شوند.

مواد را با پنبه یا گوش پاک کن هر شب قبل از خواب به روی ناخن های دست و پایتان بمالید و صبح با اب گرم بشویید .

اگر روزها این کار را انجام می دهید حداقل باید مواد تا ۲۰ الی ۳۰ دقیقه روی ناخن هایتان بماند و سپس بشویید.

این کار باعث افزایش سرعت رشد ناخن ها می شود.

منبع: arayeshik

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

ترفند هایی برای ماندگاری بیشتر لاک بر روی ناخن

ترفند هایی برای ماندگاری بیشتر لاک بر روی ناخن

آرایش همواره یکی از عادات خانم‌ها در سنین و کشورهای مختلف است. سبک های آرایشی متنوعی وجود دارد، و ما زنان با توجه به چیزی که می‌پسندیم و با آن راحتیم، و برخی اوقات با توجه به ضروریات به انواع خاصی از آن روی می‌کنیم. مثلا ستاره عاشق استفاده از رژ لب است، در حالیکه بهترین دوستش سارا ترجیح می‌دهد که بیشتر سایه و خط چشم بکشد، و دوست دیگرشان تینا تنها به فونداسیون و رژ گونه علاقه نشان می‌دهد!

اما همان‌طور که می‌دانید، از هر کشوری که باشید، هر شغلی که داشته باشید، و در هر سن و سالی که باشید، یک وسیله  آرایشی هست که همه ی ما از آن استفاده می‌کنیم که جزء اصلی آرایش هر خانمی نیز هست، بله، در مورد لاک ناخن صحبت می‌کنم!

ترفند هایی برای ماندگاری بیشتر لاک بر روی ناخن

رنگ‌آمیزی ناخن ها تقریبا برای تمام ما ضروری است، و مسأله ای هم که همیشه با آن درگیر هستیم این است که چطور دوام لاک را بر روی ناخن هایمان بیشتر کنیم تا دیرتر خراشیده شده و از بین برود. هیچ چیزی بدتر از این نیست که متوجه شویم یک تکه از لاک ناخنمان کنده شده است، حتی یک تکه ی خیلی کوچک. این اصلا قابل قبول نیست.

من در طی سال‌ها چند فوت و فن آموخته‌ام که به من کمک کرده تا دیگر نگران پاک شدن لاک ناخن هایم نباشم، حالا می‌خواهم که آن‌ها را با شما هم به اشتراک بگزارم.

۱. پیش از اینکه لاک بزنید، باید تمام آثار لاک ناخن قبلی را از روی ناخن هایتان پاک کنید.

۲. حتی اگر ناخن هایتان عاری از آثار لاک قبلی تان بود، توصیه می‌کنم یک پنبه ی توپی را در پاک کننده لاک ناخن فرو ببرید و آن را به ناخن هایتان بمالید. با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که هیچ اثری از چربی طبیعی ناخن هایتان نیز باقی نمانده است. در این صورت لاک، بجای اینکه به چربی ها بچسبد، دقیقا به ناخنتان خواهد چسبید.

۳. پیش از اینکه لاک بزنید، یک لایه بیس کت (base coat) به ناخن هایتان بزنید. این کار نه تنها باعث خواهد شد دوام لاک ناخنتان بیشتر شود، بلکه از زرد شدن ناخن هایتان نیز جلوگیری خواهد کرد.

۴. همیشه، دو لایه لاک ناخن بزنید. حتی اگر رنگ لاکتان تیره بود، دو لایه را حتما رنگ کنید.

۵. لایه ی دوم را فقط در صورتی که لایه ی اول کاملا خشک شد، بزنید.

۶. لاک را در لایه‌های نازک به ناخنتان بمالید. لایه‌های ضخیم مستعد خراشیده شدن هستند و زودتر ور خواهند آمد.

۷. به منظور اینکه در کنده شدن لاک لبه های بیرونی ناخنتان نیز تأخیر ایجاد کنید، پس از لاک زدن نوک ناختان، کمی هم زیر ناخن ها را لاک بزنید. با این کار پوششی برای لبه ی ناخن هایتان ایجاد کرده‌اید که باعث ایجاد تأخیر در خراشیده شدن لاک خواهد شد.

۸. اگر زمان بیشتری هم دارید می‌توانید روی لاک ناخنتان، یک لایه ی بی‌رنگ تاپ کت (top coat) بزنید. تاپ کت نه تنها یک لایه ی محافظتی اضافه برای لاکتان ایجاد می‌کند، بلکه ناخنتان را درخشان خواهد کرد.

۹. همچنین می‌توانید پس از اینکه لاک زدید، ناخن هایتان را در آب خیلی سرد فرو کنید. سرما باعث خواهد شد تا لاک، سفت شود.

۱۰. سعی کنید همیشه دستان و مخصوصا پوست اطراف ناخن هایتان را مرطوب نگاه دارید.

۱۱. از ناخن هایتان برای خراشیدن چیزی یا باز کردن درب قوطی کنسرو استفاده نکنید! این موضوع کاملا بدیهی است

منبع: arayeshik

آموزش کاشت ناخن

بیماری ها و عوارض کاشت ناخن

در این بخش که با عنوان از بیماری ها و عوارض کاشت ناخن، در مجله پزشکی دکتر سلام منتشر شده است، شما را با عوارضی آشنا می کنیم که پس از استفاده از کاشت ناخن به آن ها مبتلا می شوید. کاشت ناخن باعث بیماری ناخن و توقف رشد آن می‌شود. از آنجایی که برای چسباندن ناخن مصنوعی بر روی ناخن مقداری چسب مصرف می‌شود، این چسب باعث می‌شود ناخن رشد نکرده و شفافیت و انعطاف خود را از دست بدهد.

همچنین از آنجا که پس از این کار، ناخن زیری رشد کرده و بلندتر می‌شود، نیاز به کاشت مجدد وجود دارد که پس از چند بار کاشت مجدد، پیاز ناخن اصلی صدمه دیده و علاوه بر کاهش رشد، براقی خود را از دست می‌دهد.

بسته بودن روی ناخن باعث رشد قارچ‌ها و ایجاد میکروب‌ بر روی آن می‌شود که از دیگر عوارض مهم کاشت ناخن است.

به طور کلی هر کاری که به پیاز ناخن فشار بیاورد باعث ایجاد برآمدگی و فرورفتگی‌های عمیق روی ناخن و نقاط سفید روی ناخن می‌شود. در بعضی از مواقع ناخن حالت لوله‌ای پیدا کرده و در گوشت فرو می‌رود.

ناخن طبیعی صاف و تا حدی محدب است، تحدب زیاد و لکه‌ لکه بودن ناخن نشانه بیماری آن است. بعضی از بیماری‌ها نیز باعث صدمه رساندن به ناخن‌ها می‌شود. مثلا بیماری تیروئید باعث می‌شود که ناخن به کلی از بستر جدا شود و بیماری‌های پوستی و دیابت نیز باعث ایجاد فرورفتگی‌هایی به صورت نقطه نقطه در ناخن می‌شوند.

نظافت ناخن‌ها در سلامت آنها بسیار موثر است. همچنین آهن، کلسیم و بیوتین بدن باید کافی باشد زیرا کمبود هر یک از این مواد در بدن باعث خراب شدن ناخن‌ها می‌شوند و برای شفافیت و سلامت ریشه ناخن‌ها بهتر است که روزانه مقداری کرم دور پیاز ناخن مالیده شود.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

بهترین نکات برای داشتن ناخن هایی قوی و براق

بسیاری از خانم ها همیشه از مشکلات ناخن های خود رنج می برند مثلا از سست بودن و شکستن ناخن ها و یا براق و درخشان نبودن ناخن هایشان و بسیار در صدد حل مشکات ناخن های خود می باشند .

روزی دو بار ناخن های خود را با وازلین ماساژ دهید ، وازلین علاوه بر اینکه برای پوست و لب ها مفید است و خاصیت مرطوب کنندگی دارد همین اثر را به روی ناخن ها نیز دارد.

چند حبه سیر را پوست کنده و آسیاب کنید و با سرکه ی سیب مخلوط کنید و به صورت خمیر درآورید و هر روز به ناخن های خود بمالید ، این خمیر باعث تقویت ناخن هایتان می شود و البته بهتر است هفته ای یک یا دو بار از قرص های مولتی ویتامین نیز استفاده کنید .

هر روز ناخن هایتان را در ظرفی از شیر به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه قرار دهید و سپس با آب سرد بشویید زیرا شیر یکی از بهترین اجزای طبیعی و تونیکی پاک کننده برای ناخن ها می باشد.

مخلوطی از پودر قهوه و پودر شکلات و شکرقهوه ای و گلاب را از هر کدام ۱ قاشق غذا خوری تهیه کنید و روزانه نیم ساعت ناخن هایتان را درون این مخلوط قرار دهید، این مخلوط باعث تقویت ناخن هایتان می شود.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

107

بهترین مدل ناخن برای انگشتان کدام است؟

وقتی ناخنها را مانیکور میکنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید تا ببینید بهترین مدل ناخن برای انگشتان شما کدام است. در اینجا مدل ناخن را برایتان معرفی میکنیم  که انتخاب هریک از اینها بسیار  مهم است . انتخاب آن بر اساس انگشتانتان است

آیا می دانید شکل  ایده آل  ناخن برای مانیکور چیست؟ کشف پنج شکل ناخن مختلف  را برایتان توضیح می دهیم.تصمیم گیری در شکل ناخن بسیار مهم است

می دانید مدل ناخن مناسب شما کدام است. چند مدل زیر را به هنگام سوهان کردن ناخن هایتان در نظر داشته باشید

بیضی

این مدل ناخن برای خانم هایی مناسب است که بستر ناخن آنها پهن است و این مدل باعث می شود که انگشتان آنها بلندتر دیده شود. برای آنکه مدل بیضی ناخن تان خوب در بیاید، اول دو ضلع ناخن را صاف و موازی کنید. سپس به تدریج به آن زاویه بدهید

مربع

این مدل با اضلاع موازی و زوایای تیز یا گرد یک مدل فرنچ کلاسیک است. مدل مربعی برای ناخن هایی که بستر بزرگی دارند مناسب است. زیرا مدل مربعی ناخن های کوچک را کوتاه و پهن نشان می دهد. برای بدست آوردن مدل آن، باید دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید و لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد. وقتی مربع کاملی بدست آوردید، سنباده را بردارید و دو گوشه تیز آن را انحنا دهید

بیضی-مربع

با ادغام مدل شیک بیضی و مدل مربع، یک مدل ناخن بدست می آورید که برای اکثر خانم ها مناسب است. ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بزنید تا گرد و منحنی شود. البته نباید آنقدر این دو زاویه را گرد کنید که از مدل مربعی بیفتد

گرد

یکی از محافظه کارانه تر مدل های ناخن، مدل گرد است که حتی برای آقایان و افرادی که می خواهند ناخن هایشان را همیشه کوتاه نگه دارند نیز مناسب است. این مدل برای ناخن های پهن مناسب است و به آن ظاهر باریک تری می دهد. ابتدا ناخن خود را مربع کنید و سپس کم کم آن را با سوهان گرد کنید

بادامی/تیز

<pناخن تیز برای طرح های هنری و اکریلیک مناسب است. این مدل آوانگارد در میان ستاره هایی همچون فرگی و لیدی گاگا خیلی محبوب است. با آنکه برای ظاهر روزانه و روتین مناسب نیست، ولی می توان کمی تغییر در آن ایجاد کرد و آن را شیک تر کرد. اضلاع ناخن خود را مساوی و موازی سوهان کنید و کم کم نوک آن را باریک کنید تا به اندازه دلخواهتان برسد

انتخاب مدل مناسب

اگر بستر ناخن شما پهن است، سعی کنید به آن مدل بیضی-مربع بدهید. اگر باریک است، از مدل مربع استفاده کنید. اگر ناخن هایتان را کوتاه نگه می دارید، مدل گرد را انتخاب کنید. اگر ناخن هایتان مسطح هستند، بهتر است مدل مربع یا بیضی-مربع را بکار ببرید

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

بهبود سلامت پوست، موها و ناخن ها

بهبود سلامت پوست، موها و ناخن ها

در این بخش که با عنوان بهبود سلامت پوست، موها و ناخن ها، در مجله پزشکی دکتر سلام منتشر شده است یک نوشیدنی بسیار مفید برای پوست، مو و ناخن را معرفی می کنیم. نوشیدن یک لیوان آب پرتقال در روز به بهبود سلامت پوست، موها و ناخن ها کمک می کند و به زیبایی و شادابی چهره می افزاید.

کارشناسان سلامت و بهداشت عمومی در انگلیس تاکید کردند: آب پرتقال طبیعی سرشار از ویتامین C، پتاسیم و فولیک اسید است که همین ویتامین ها و املاح حیاتی موجود در این نوشیدنی بر خواص آن در بهبود سلامت بافت های بدن اضافه می کند.

روزنامه میدور در گزارشی در این باره آورده است ویتامین C در تولید کلاژن و یک ماده مغذی فوق العاده مفید موسوم به «لوتئین» نقش حیاتی دارد. هم چنین رنگدانه های زرد موجود در پرتقال با کاهش آسیب های پوستی ناشی از تابش نور خورشید مرتبط هستند و درعین حال میزان انعطاف پذیری و کشسانی پوست را افزایش می دهند.

قیمت آموزش کاشت ناخن

105

برطرف کردن لک و زردی ناخن پس از پاک کردن لاک

اگر  لاک ناخن باعث لک و بی رنگ شدگی ناخن هایتان شده، هیچ نگران نباشید. راه های بسیاری برای برطرف کردن لکه ها از ناخن های شما وجود دارد.

1-یک قاشق سوپ خوری وایتکس را  در یک فنجان آب مخلوط کنید و با یک مسواک قدیمی ناخن های خود را با محلول شستشو دهید.

۲-یک قطره آبلیمو یا روغن اسطوخودوس روی ناخن ها نیز به راحتی می تواند شما را از شر لکه های زرد خلاص کند.

۳-همچنین می توانید روی مسواکی، خمیر دندان پروکساید بگذارید و ناخن ها را تمیز کنید.

۴-روش پیشنهادی دیگر ما، قرار دادن سر انگشتانتان به مدت دو دقیقه در یک لیموی تازه و مالیدن لیمو روی ناخن است. این روش به استحکام ناخن ها نیز کمک به سزایی می کند و از شکستن سریع آنها جلوگیری می کند.

۵-روش دیگر درست کردن محلولی است که با حل کردن یک سهم هیدروژن پروکساید در چهار سهم آب درست می شود. پس از تهیه محلول ناخن هایتان را ۱۰ دقیقه در آن بخیسانید.

۶-روش آخر حل کردن دو قرص سفید کننده دندان در یک چهارم لیوان آب است. ناخن ها را در این محلول بخیسانید و با مسواک ناخن به خوبی لکه ها را پاک کنید.

منبع: arayeshik

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

104

برای ترمیم ناخن های شکسته چه کنیم

حتما برای شما پیش آمده باشد که ناخن تان بشکند و بخواهید ترمیم کنید. این را می دانیم که شما اطلاعات کافی در این رابطه ندارید و نیاز دارید که به شما آموزش بدهیم. بدین منظور تیم مجله پزشکی دکتر سلام، به شما راه هایی را پیشنهاد می کند که برای ترمیم ناخن های شکسته تان بسیار مفید است و جواب سوالتان را می گیرید که جهت ترمیم ناخن های شکسته چه باید بکنیم.

اولین راهی که می توان به شما معرفی کرد این است که ناخن را با یک چایی کیسه ای بپوشانید.
ناخن ها به دلایل مختلف می شکنند: ممکن است ضعیف باشند، نرم باشند یا برای مدتی طولانی با آب در تماس بوده باشند.

تکه ای از کاغذ چایی را ببرید ( این تکه باید آنقدر بزرگ باشد که کل شکستگی را بپوشاند )، کمی چسب ناخن به کاغذ بزنید، سپس آن را روی ناخن قرار دهید و بفشارید. اجازه بدهید چسب خشک شود سپس به آرامی بالای کاغذ را طوری تنظیم کنید که با ناخن در یک سطح قرار بگیرد. کار خود را یک لایه دیگر، دو لایه لاک ناخن، و یک لایه کاغذ روی آن به پایان ببرید.

نکته: هنگام استفاده از مواد شوینده حتما از دستکش استفاده کنید زیرا این مواد ناخن ها را ضعیف می کنند.

لازم است عرض کنم که شکستگی ناخن چند نوع است در این قمست فقط عکس یک نوع شکستگی ناخن را قرار داده ایم ولی برای شکستگی های بالاتر و نزدیک تر به انگشت نیز، روش های ذکر شده کاربرد دارد

منبع: hidoctor

پیش‌نمایش بندانگشتی

آنچه باید درباره لاک ناخن بدانید

لاک ناخن از جمله وسایلی است که انواع و اقسامش روی میز آرایش هر خانمی پیدا می شود؛ به خصوص که در این محصول، علاوه بر تنوع رنگ، تنوع غلظت و مدل هم وجود دارد. برخی لاک ها فقط رنگ دارند و برخی اکلیلی هستند. از سوی دیگر، برق ناخن و لاک های طراحی ناخن هم انتخاب را دشوارتر می کنند…

ساخت لاک ناخن در کارخانه مشکلات زیادی دارد. برای این که بخواهیم از یک لاک ناخن راضی باشیم، قاعدتا باید این خصوصیات را داشته باشد: بتوانیم از آن به سهولت استفاده کنیم؛ در زمان مناسبی خشک شود و جلوه زیبایی داشته باشد و در عین حال دوام خوبی هم داشته باشد. سهولت استفاده بسیار مهم است. اگر لاک خیلی رقیق باشد، به هنگام مالیدن روی ناخن پخش خواهد شد و پوشش یک دستی را ایجاد نخواهد کرد و اگر خیلی غلیظ باشد، لایه لخته لخته و برجسته ای تشکیل خواهد شد. به عبارت ساده تر، غلظت لاک باید چنان باشد که به هنگام مالیدن روی ناخن، رد و اثر فرچه برجا بماند. زمان خشک شدن لاک باید طوری باشد که روی استعمال قبلی بتوان استفاده مجدد انجام داد. بدیهی است، این در لاک هایی مصداق پیدا می کند که نیازمند دو بار استعمال متوالی هستند. لایه خشک باید جلوه ای صاف داشته باشد و عاری از هرگونه نقطه، حباب، خط، اثر و ناصافی باشد. درنهایت، یک لاک خوب ناخن باید به مدت ۵ تا ۷ روز روی ناخن بماند، بی آنکه شفافیت و جلوه اصلی خود را از دست دهد و آثاری از ترک و پوسته پوسته شدن نشان دهد.

 شیمی لاک ناخن

لاک ناخن در اصل نوعی لاک یا ورنی است، لاک ناخن از نیتروسلولز، یک پلاستی سایزر (ماده نرم کننده پلاستیک ها)، یک حلال و احتمالا نوعی رنگینه ساخته می شود. به جای نیتروسلولز، می توان مولکول پلیمر دیگری که خواص مشابه با نیتروسلولز داشته باشد، به کار برد. تبخیر حلال، قشر نازکی از نیترو سلولز، پلاستی سایزر، رزین و رنگینه به جا می گذارد. نیتروسلولز قشر نازک براقی ایجاد می کند و پلاستی سایزر از شکنندگی این قشر نازک می کاهد و رزین، سبب بهتر چسبیدن آن به ناخن می شود و از پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند. افزودن عطر به لاک ناخن، بوی اجزای آن را می پوشاند.

پاک کننده لاک

پاک کننده لاک ناخن، حلال هایی هستند که قشر نازک به جا مانده از لاک ناخن را حل می کنند. این حلال ها به طور عمده مرکب اند از استون یا اتیل استات یا هر دو که به آنها مقادیر اندکی بوتیل استئارات و دی اتیلن گلیکول و مونوا تیل اتر افزوده شده است تا اثر خشک کنندگی حلال را کاهش دهد. هم لاک ناخن و هم پاک کننده های لاک ناخن بسیار آتش گیرند و باید مراقبت های لازم به عمل آید تا هرگز این مواد در مجاور شعله باز یا سیگار روشن مصرف نشوند.

رنگ های لاک

رنگ های استفاده شده ممکن است در داخل لاک حل شود یا سوسپانسیون باشد. برای حصول جلای شفاف پایدار، رنگ های محلول در الکل استفاده می شود، مانند کارموسین، نارنجی روغنی و… روش خوب برای تهیه محلول های غلیظ از رنگ های گوناگون این است که در داخل جلاهای مناسب تهیه شود. چون درجه انحلال پذیری متغیر است، ارزش آن را دارد که بدانیم چه حلالی برای هر رنگ بهترین نوع است. اگر تهیه محلول های غلیظ امکان پذیر باشد، ساده ترین راه این است که پایه بی رنگی همراه با آن محلول رنگی غلیظ که مقدار اندکی از آن شدت رنگ مناسب ایجاد می کند، تهیه شود. رنگ های قرمز به دلیل نامحلول بودن شان می توانند مستقیما به پایه بی رنگ افزوده شوند. تقریبا ۳ درصد رنگ کافی است، ولی باید خرد و الک شده باشد و با کمی از پایه بی رنگ مخلوط شود و بقیه پایه بی رنگ به تدریج اضافه شود.

مخاطرات یک لاک

لاک ناخن با همه زیبایی و جذابیتی که دارد ممکن است برای برخی از افراد خطرناک هم باشد. بعضی افراد به مواد شیمیایی آن حساسیت دارند و این باعث می شود که پس از استفاده از این مواد دچار علایم حساسیت در دور ناخن های خود شوند. از سوی دیگر، استفاده از لاک ناخن برای کودکان زیر ۴ سال توصیه نمی شود چون ممکن است کودکان با به دهان بردن دست شان و جویدن ناخن و لاک روی آن دچار مسمومیت شوند. اگر کودک شما به عادت جویدن ناخن مبتلا است بهتر است برای او لاک نزنید. در لاک ناخن مواد شیمیایی نیز وجود دارند که می توانند برای سلامت خطرناک باشند. تولوئن یکی از این مواد است. عوارض تولوئن که از دیگر مواد تشکیل دهنده لاک است، بیشتر در افرادی مشاهده می شود که از نظر بدنی به این ماده حساس هستند یا زیاد و نامناسب از آن استفاده می کنند. بسیاری از آثار تولوئن با تنفس حلال های آن ظاهر می شود. فتالات یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده لاک است در سال ۲۰۰۶ بسیاری از تولیدکنندگان معتبر لاک ناخن و دیگر فرآورده های آرایشی، این ماده را از محصولات خود حذف کرده اند، ضمن اینکه در سال ۲۰۰۷ تحقیقی در دانشگاه روچستر نشان می دهد، محصولات ناشی از سوخت و ساز فتالات در بدن که در ادرار تجمع می یابد، موجب افزایش اندازه دور کمر آقایان و مقاومت سلول ها به انسولین می شود که در نهایت ممکن است فرد را در معرض ابتلا به دیابت قرار دهد.

طراحی ناخن

در ماه های اخیر لاک هایی به بازار آمده اند که برای طراحی ناخن استفاده می شوند. نوک فرچه این لاک ها از فرچه لاک های معمولی کوچک تر و ظریف تر است و باعث می شود که شما بتوانید از آن برای طراحی روی ناخن هایتان استفاده کنید. از این لاک ها برای طراحی روی ناخن پس از پدیکور و مانیکور هم استفاده می شود.

آرایشگاه و تهویه قوی

در بسیاری از افراد که در سالن های زیبایی به طور دایم با لاک ها سروکار دارند، مشکلات زیاد حساسیتی یا ریوی دیده شده است. توصیه شده که در این سالن ها حتما از تهویه های قوی استفاده شود و این افراد در هنگام بارداری تا حد ممکن به این محیط ها نروند. البته بعضی لاک های سالم هم وجود دارند که در ساختمان آنها از دی بوتیل فتالات یا فرمالدیید استفاده نشده است. یکی از آنها لاکی با پایه آب و مخلوطی تهیه شده از عسل است. این لاک، مواد شیمیایی بحث انگیز را ندارد اما اشکال آن، این است که چند ساعت وقت می برد تا خشک شود و اگر این زمان را صرف نکنیم، زود از روی ناخن کنده می شود. مصرف چنین لاکی وقت گیر است ولی شاید ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

مواد سازنده لاک ناخن

▪ نیترو سلولز ۱۵ درصد

▪ استون (حلال) ۴۵ درصد

▪ آمیل استات (حلال) ۳۰ درصد

▪ بوتیل استئارات (پلاستی سایزر) ۵ درصد

▪ صمغ استری (زرین) ۵ درصد

▪ عطر و رنگ به مقدار لازم

لاک زدن در بارداری

اشکالی ندارددر دوران بارداری، هر خانمی چون دستخوش تغییرات جدی هورمونی می شود، ممکن است در کمال تعجب متوجه شود مواد آرایشی و کرم هایی که قبل از بارداری بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده می کرده است، برایش ایجاد حساسیت می کند .البته خانم ها باید بدانند که این مطلب در همه آنها عمومیت ندارد. با اینکه تحمل خانم ها به دلیل این تغییرات هورمونی کاسته می شود اما بسته به شرایط جسمی اشخاص و بسته به نوع ترکیبات خاص بهداشتی آرایشی که استفاده می کنند، واکنش های مختلفی در افراد بروز خواهد کرد، بنابراین مصرف بعضی از مواد آرایشی را در بارداری بلامانع می دانیم و برای برخی دیگر ممنوعیت قایل هستیم.

مثلا شما خانم ها می توانید در دوران بارداری و شیردهی خود از لاک ناخن استفاده کنید و هیچ اشکالی هم ندارد زیرا لاک یک ماده رنگی غیرقابل جذب است. حتی آستون هم که برای پاک کردن ناخن کاربرد دارد، غیرقابل جذب عمومی از ناخن است و مانعی وجود ندارد که از لاک زدن پرهیز کنید. در مورد مواد آرایشی بهداشتی خاص مثل کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب ها نیز ممنوعیت نداریم.

اتفاقا توصیه می شود ضد آفتاب حتما استفاده شود و خانم های باردار خود را هم از نظر حفاظت با وسایل فیزیکی مثل کلاه و دستکش مناسب و هم از طریق کرم های مناسب پوست شان در برابر اشعه های مضر آفتاب محافظت کنند. از آنجا که تغییرات هورمونی در بارداری می تواند به تغییرات رنگ پوست منجر شود و یا لک هایی را به وجود آورد، این حفاظت و پیشگیری بسیار کمک کننده خواهد بود.

اما در مورد یک فرآورده آرایشی تاکید داریم که ممنوع است. کرم های ضد چروک که حاوی رتینول هستند در بارداری ممنوع هستند چون از راه پوست جذب شده و می تواند روی جنین شما اثر بگذارد. اگر فرآورده های ضد چروک استفاده می کنید، دقت کنید که بدون مشورت پزشک و تجویز و نظارت او در دوران بارداری صورت نگیرد زیرا امکان دارد شما در مورد کرم های خاصی که عدم تحمل نداشتید در دوران بارداری با مشکل مواجه شوید

منبع: arayeshik

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

پیش‌نمایش بندانگشتی

آموزش ساخت لاک ناخن در منزل با کمترین امکانات

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که خودتان لاک ناخن درست کنید؟ برای بسیاری از ما، ساخت لاک ناخن بسیار مشکل به نظر می آید و اما آنقدرها هم سخت و دشوار نیست. ما در این آموزش تصویری با شما یاد می دهیم که چگونه با کمترین امکانات موجود، در منزل و وسایل موجود در خانه، لاک در رنگ های مختلف بسازید.

موادی که لازم داریم برای ساخت لاک ناخن (Nail polish) عبارتند از: دو شیشه براق کننده ناخن، مقداری اکلیل و یک رنگ سایه چشم به دلخواه. با دکتر سلام همراه باشید.   

می خواهیم به شما درست کردن دو نوع لاک ساده و اکلیلی را آموزش دهیم.

۱ - شیشه های براق کننده را کنار بگذارید.

۲ - با کاغذ یک قیف کوچک درست کنید طوری که دهانه آن اندازه دهانه شیشه براق کننده باشد.

۳ - سایه چشم به رنگ دلخواهتان را بردارید و آن را بشکنید و کاملا خرد و پودری کنید. میتوانید از سایه های شکسته استفاده کنید. سایه باید کاملا ریز شود.

101

۴ - قیف را روی دهانه شیشه برق ناخن بگذارید و سایه های پودری شده را توی قیف بریزید و اضافی آن که در قیف گیر کرده را با خلال دندان رد کنید.

102

۵ - وقتی وارد شیشه برق ناخن شد آن را حدودا یک دقیقه به خوبی تکان دهید. مشاهده می کنید که رنگ سایه کاملا در شیشه برق ناخن پخش شده است.

همین کار را با اکلیل انجام دهید و توسط قیف اکلیلها را وارد شیشه برق ناخن کنید و خوب تکان دهید. می توانید یک لایه از لاک و پس از خشک شدن آن یک لایه اکلیل روی ناخنهایتان بزنید.

103

توجه کنید که هر بار قبل از استفاده باید شیشه را خوب تکان دهید تا اگر مواد ته نشین شده اند حل شوند. امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید و برای شما مفید واقع شده باشد.

منبع: hidoctor

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

ایجاد مانیکور طرح فرنچ روی ناخن

 مانیکور طرح فرنچ، نوعی طرح ناخن است که از لاک صورتی بسیار کمرنگ یا رنگ هایی که به ناخن نزدیک هستند تشکیل شده است که رنگی سفید هم در آن به کار رفته است. این نوع طرح ناخن، طرحی قدیمی و کلاسیک بوده و گذشته ای بحث برانگیز دارد. اما گفته می‌شود بعضی از عوامل خلاق شرکت مکس فکتور با الهام از سالن های مد پاریس در دهه ۱۹۳۰، موفق به خلق این نوع طرح شده اند و به همین دلیل، نام آن مانیکور فرنچ نام گرفته است.

شما می‌توانید با استفاده از دستورالعمل های زیر، به راحتی در خانه این طرح زیبا را روی ناخن خود ایجاد کنید:

آماده سازی:

۱٫ با استفاده از آستون، سطح ناخن خود را از هرگونه لاک و آلودگی پاک کنید.

۲٫ دست ها و ناخن های خود را با آب سرد و صابون بشوئید.

۳٫ با استفاده از سوهان، ناخن های خود را حالت داده و به شکل دایره یا مربع، بسته به سلیقه خود، در بیاورید.

۴٫ با استفاده از کرم، محل رویش ناخن ها و اطراف آن را به آرامی ماساژ داده و پوست و ناخن اضافی را جدا کنید.

۵٫ بااستفاده از یک برق ناخن، قدری ناخن خود را جلا دهید.

طراحی روی ناخن:

از لاک پایه که معمولاً از رنگ های مشابه ناخن انتخاب می‌شود، دو یا سه بار روی ناخن بکشید. و صبر کنید تا کاملاً خشک شود.

الگوی کاغذی هم اندازه با ناخن را انتخاب کرده و آن را به گونه ای روی ناخن قرار دهید که سطح بالایی ناخن یعنی آن جایی را که قرار است لاک سفید بزنید نپوشاند.

از لاک سفید برای قسمت های بالایی ناخن استفاده کنید.  یک لایه روی ناخن بکشید و بعد از اینکه خشک شد، لایه دیگر از لاک سفید را روی آن بکشید.

هنگامی که لاک های سفید خشک شد، الگوی کاغذی را به آرامی بردارید.

از لایه بسیار نازکی از لاک صورتی بسیار کمرنگ یا قهوه ای بسیار کمرنگ روی ناخن ها بمالید. از انتها به سطح بالایی ناخن بیائید.

هنگامی که لایه دوم لاک خشک شد، یک بار دیگر از هم روی آن لاک بزنید.

از برق ناخن برای ثابت ماندن رنگ ها بعد از خشک شدن لایه دوم استفاده کنید و اجازه دهید تمام لاک ها خشک شود.

اطراف ناخن را از لاک های اضافه پاک کنید و با استفاده از آستون اطراف ناخن را تمیز کنید.

توصیه ها و هشدارها:

اگر روغن مخصوص ندارید، می‌توانید به جای آن از روغن زیتون یا روغن آفتابگردان استفاده کنید.

هنگامی که از رنگ سفید استفاده میکنید، سعی کنید از منحنی طبیعی ناخن استفاده کنید.

منبع: arayeshik

Image Preview

ارتباط رنگ پوست با رنگ ناخن

در آرایش هر چیزی تکنیکی دارد که باید برپایه آن فرمول و تکنیک انجام شد تا نتیجه بهتری حاصل شود . مثلا وقتی می خو اهیم برای ناخنمان  لاک بزنیم  باید فرمولهایی را به یاد داشته باشیم. رنگی که برای ناخمان انتخاب میکنیم باید با رنگ پوستتان تناسب  داشته باشد در اینجا به شما یاد میدهیم که چطور  رنگ لاک را با رنگ پوست تطبیق بدهید تا انتخاب  درستی کرده باشیم

پوست های تیره

پوست های زیبای تیره، با لاک های رنگ تیره جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند. قهوه ای کاکائویی، قرمز یا شرابی، و سبز تیره بهترین همخوانی را با چنین پوست هایی دارند. طلایی نیز بر روی پوست تیره جلوه ی زیبایی دارد. یک لاک طلایی رنگ برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند به راحتی ظاهری شیک برایشان می‌سازد.

پوست های برنزه شده، با لاک های روشن‌تر هم همخوانی داشته و جذاب می‌شوند. شکلاتی و قهوه ای روشن، آبی روشن، صورتی و ارغوانی با پوست های برنزه همخوانی دارند. از آنجایی که رنگ برنزه توسط خورشید بدست آمده، از طلایی اجتناب کنید، این رنگ با رنگ پوستتان در هم آمیخته و جذابیت رنگ پوستتان را کاهش خواهد داد. اصل اساسی برای پوست های برنزه این است که رنگ‌های گرم را انتخاب نمایید. رنگ لاک های بر پایه ی زرد، برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند را بسیار توصیه می‌کنیم.

پوست های معمولی

با این رنگ پوست، رنگ‌های بیشتری به نسبت رنگ پوست تیره همخوانی داشته و می‌تواند استفاده شود.

انواع طرح ها بر روی این رنگ پوست شیک بنظر خواهند رسید، چرا که هر طرح و رنگی به خوبی با این رنگ پوست همنشینی پیدا خواهد کرد. طرح های با رنگ متالیک برای اشخاصی که رنگ پوستشان معمولی است بسیار گزینه ی خوبی است. از طرف دیگر لاک های حاوی اکلیل نیز جلوه ی زیبایی به پوست های معمولی خواهند بخشید.

رنگ‌های پر طراوت مثل صورتی، آبی، زرد یا نارنجی بر روی پوست های معمولی بسیار گیرا و جالب توجه خواهند شد. همچنین لاک های براق نیز مناسب اشخاصی با این رنگ پوست است.
خانم‌هایی که رنگ پوست معمولی یا خنثی دارند، بهتر است از لاک های قرمز، ارغوانی تیره و سرمه ای استفاده نکنند.

پوست های روشن

خانم‌هایی که پوست روشن دارند، شاید بین این سه دسته خوش شانس ترین هستند، چرا که می‌توانند حداکثر رنگ‌ها را برای ناخنشان انتخاب کنند. اگرچه معمولا این تفاوت میان خانم‌ها فراموش می‌شود و از رنگ‌های متنوعی استفاده نمی‌کنند.

اشخاصی که پوستشان خیلی روشن یا به عبارتی سفید است، بهتر است که از لاک های تیره استفاده نکنند. بهترین رنگ هایی که با پوست های روشن همنشینی دارند، صورتی براق یا روشن، ارغوانی و ارغوانی روشن و قرمز است. برای اینکه سرحال و دوست‌داشتنی بنظر برسید، استفاده از انواع صورتی را به شما توصیه می‌کنیم. لاک ناخن های بر پایه ی آبی برای پوست های روشن مهم‌ترین پیشنهادی است که داده می‌شود.

در مجموع، قانون کلی درباره ی تطبیق رنگ لاک ناخن با رنگ پوست خیلی ساده است: رنگ روشن برای پوست روشن، رنگ تیره برای پوست تیره. پوست های روشن بهمراه لاک ناخن های روشن تا متوسط بهترین جلوه را دارند، در حالیکه پوست های تیره بهمراه لاک ناخن های متوسط تا تیره بهترین همخوانی را خواهند داشت.

منبع- کوکا

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

خواص مطلوب برای یک لاک به ‏شرح زیر است:‏

1. سهولت استفاده
2. زمان مناسب خشک شدن
3. جلوه لایه لاک
4. پایداری و دوام

سهولت استفاده بسیار مهم است. اگر لاک خیلی رقیق باشد، به هنگام مالیدن روی ‏ناخن پخش خواهد شد و پوشش یکدستی را ایجاد نخواهد کرد و اگر خیلی غلیظ ‏باشد، لایه لخته‌لخته و برجسته ای تشکیل خواهد شد. به عبارت ساده‌تر ، لاک ‏باید آن‌چنان باشد که به هنگام مالیدن روی ناخن ، رد و اثر فرچه برجا نماند.‏ زمان خشک شدن لاک باید آنچنان باشد که روی استعمال قبلی بتوان استفاده مجدد ‏انجام داد. بدیهی است، این در لاک‌هایی مصداق پیدا می‌کند که نیازمند دو بار ‏استعمال متوالی هستند. لایه خشک باید جلوه ای صاف داشته باشد و عاری از هرگونه نقطه ، حباب ، خط ، اثر و ‏ناصافی باشد. نهایتا یک لاک خوب ناخن باید به مدت 5 الی 7 روز روی ناخن بماند، بی‏آنکه شفافیت و جلوه اصلی خود را از دست دهد و آثاری از ترک و پوسته پوسته شدن ‏نشان دهد.‏

ساختار لاک ناخن
لاک ناخن در اصل نوعی لاک یا ورنی است ، لاک ناخن از نیترو سلولز ، یک پلاستی‌سایزر (ماده نرم کننده پلاستیکها)، یک حلال و نوعی رنگینه ساخته می‌شود. ‏به جای نیتروسلولز ، می‌توان مولکول پلیمر دیگری که خواص مشابه با نیتروسلولز ‏داشته باشد، بکار برد. تبخیر حلال ، قشر نازکی از نیترو سلولز ، پلاستی‌سایزر ، رزین و ‏رنگینه بجا می‌گذارد.

نیتروسلولز قشر نازک براقی ایجاد می‌کند و پلاستی‌سایزر از ‏شکنندگی این قشر نازک می‌کاهد و رزین ، سبب بهتر چسبیدن آن به ناخن می‌شود و از ‏پوسته‌پوسته شدن آن جلوگیری می‌کند. افزودن عطر به لاک ناخن ، بوی اجزای آن را ‏می‌پوشاند.‏

مواد سازنده لاک ناخن

فرمول نوعی لاک ناخن معمولی در زیر نشان داده شده است

15% نیترو سلولز
45% استون (حلال)‏
30% آمیل استات (حلال)‏
5%‏ بوتیل استیارات (پلاستی‌سایزر)‏
5%‏ صمغ استری (زرین)
به مقدار لازم عطر و رنگ

پاک کننده لاک ناخن

پاک کننده لاک ناخن ، حلالهایی هستند که قشر نازک بجا مانده از لاک ناخن را حل می‌کنند. این حلالها بطور عمده مرکبند. از استون یا اتیل استات یا هردو که به آنها مقادیر ‏اندکی بوتیل استیارت و دی‌اتیلن گلیکول و مونو متیل اتر افزوده شده است تا اثر خشک ‏کنندگی حلال را کاهش دهد. هم لاک ناخن و هم پاک کننده‌های لاک ناخن بسیار آتشگیرند و ‏باید مراقبتهای لازم به عمل آید تا هرگز این مواد در مجاور شعله باز یا سیگار روشن ‏مصرف نشوند.‏

ماده نرم کننده روپوست:

%3 هیدروکسید پتاسیم
%12 گلیسرول
%85 آب

رنگهای لاک

رنگهای استفاده شده ممکن است در داخل لاک حل شود یا سوسپانسیون باشد. برای ‏حصول جلای شفاف پایدار ، رنگهای محلول در الکل استفاده می‌شود، مانند کارموسین ، ‏نارنجی روغنی و ... . روش خوب برای تهیه محلولهای غلیظ از رنگهای گوناگون این است که در داخل جلاهای ‏مناسب تهیه گردد. چون درجه انحلال پذیری متغیر است، ارزش آن را دارد که بدانیم چه ‏حلالی برای هر رنگ بهترین نوع است.

اگر تهیه محلولهای غلیظ امکان پذیر باشد، ساده ‏ترین راه این است که پایه بی‌رنگی همراه با آن محلول رنگی غلیظ که مقدار اندکی از آن ‏شدت رنگ مناسب ایجاد می‌کند، تهیه شود.‏ رنگهای قرمز بخاطر نامحلول بودنشان می‌توانند مستقیما به پایه بی‌رنگ افزوده شوند. ‏تقریبا 3% رنگ کافی است، ولی باید خرد و الک‌شده باشد و با کمی از پایه بی‌رنگ ‏مخلوط شود و بقیه پایه بی‌رنگ بتدریج اضافه گردد.

نرم کننده های پوست اطراف ناخنها

نرم کننده بشره یا روپوست ، بطور عمده عاملهای مرطوب کننده و مواد قلیایی هستند که ‏برای نرم کردن پوست اطراف ناخنها بکار می‌روند. بنابراین پوست اطراف ناخنها را می‌‏توان به شکل مطلوب در آورد. استفاده از مواد قلیایی برای نرم کردن و متورم کردن پروتئین ، ‏بخوبی شناخته شده است.‏

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

پیشنهادی برای کسانی که بیماری ناخن دارند و ناخن آن‌ها ظاهری زیبا ندارد.

- کاشت با دیزاین‌های ثابت

- ژلیش

نگاه داشتن ناخن‌های بلند کار آسانی نیست. ابتدا باید به این نکات توجه داشته باشید:

- قابلیت داشتن ناخن‌های محکم و بلند خاصیتی ارثی می‌باشد. اگر مادر یا مادربزرگ شما دارای ناخن‌های شکننده هستند شما می‌توانید به خاطر محکم نبودن ناخن‌های خود آن‌ها را سرزنش کنید.

- مقاوم بودن ناخن‌های شما تا حد زیادی به رژیم غذایی شما وابسته است. مواد پروتئینی و ویتامین‌ها را حتماً در برنامه‌ی غذایی خود بگنجانید.شما می‌توانید از ابزارهایی برای بهبود رشد و استقامت ناخن‌هایتان استفاده کنید و بتوانید تأثیر عوامل بالا را تا جایی که می‌توانید کاهش دهید.

مقاوم کننده ناخن:
با توجه به نوع ناخن‌هایتان تقویت کننده مناسب را انتخاب کنید.

ناخن‌های خشک و شکننده:
از محلول مقاوم‌کننده‌ای استفاده کنید حاوی پروتئین باشد. بعضی از این محصولات پروتئینی شامل کولاژن، پروتئین خالص و یا هیدرولیزه هستند. این محصول علاوه بر محافظت از ناخن‌ها و مرطوب نگه داشتن آن‌ها به پوست اطراف ناخن کمک می‌کند که حالت خشک قبلی را نداشته باشند.

ناخن‌های نرم:
اگر دارای ناخن‌های نرم هستید با اطمینان تمام به دنبال محلول مقاوم کننده‌ای باشید که حاوی فرمالدهید است. این ماده مقاوت ناخن‌ها را بسیار بالا می‌برد. توجه داشته باشید که فرمالدهید ماده‌ای حساسیت‌زا است پس قبل از خرید محصول حاوی آن ابتدا آن را تست کرده و از آلرژیک نبودن محصول روی پوستتان اطمینان حاصل کنید.

ناخن‌های نرمال:
این ناخن‌ها نه شکننده هستند نه خشک بلکه تنها از یک اندازه‌ی خاص بلندتر نمی‌شوند. اگر شما دارای چنین مشکلی هستید مقاوم‌کننده‌ای را انتخاب کنید که دارای نایلون فایبر است. روش‌های دیگری نیز برای مراقبت از ناخن‌ها وجود دارد که بتوانید آن‌ها را در اندازه‌های دلخواه نگاه دارید: - دست‌ها و ناخن‌های خود را مرطوب کنید. این عمل احتمال شکستن آن‌ها را پایین می‌آورد. - هنگام استفاده از مواد شوینده از دستکش استفاده کنید. حتی اگر فقط می‌خواهید یک ظرف را بشویید.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

از رنگ‌ و نشانه‌های‌ ناخن‌ به‌ میزان‌ سلامتی‌ خود پی‌ ببرید:

- ناخن‌ زرد می ‌تواند نشانه‌ بیماری‌ دیابت، عفونت‌های‌ قارچی‌ یا ناراحتی‌ قلبی‌ باشد.
- ناخن‌ سفید نشانه‌ بیماری‌ كم‌ خونی‌ است.
- ناخن‌ سبز نشانگر عفونت‌ قارچی‌ یا باكتریایی‌ است.
- ناخن‌ نیمه ‌سفید و صورتی‌، علامت‌ نارسایی‌ كلیه‌ است.
- اگر نقطه‌ و لكه‌های‌ سفیدی‌ روی‌ ناخن‌ ظاهر شده، گاهی‌ به‌ علت‌ كمبود كلسیم‌ است‌ و برخی‌ اوقات‌ در اثر فشار یا ضربه ‌ای‌ كه‌ به‌ ناخن‌ وارد آمده است پدیدار می‌شوند.
- یكی‌ از علائم‌ كمبود ویتامین A در بدن‌ پوسته ‌پوسته ‌شدن، ترك‌ خوردن‌ و به‌ وجود آمدن‌ خطوط‌ عرضی‌ در ناخن‌هاست.
- پیدایش‌ رگه‌ و خطوط‌ سیاه‌ روی‌ ناخن‌ گاهی‌ در اثر لخته‌ شدن‌ خون‌ در این‌ نواحی‌ است‌ كه‌ می ‌تواند در اثر ضربه‌ یا نوعی‌ بیماری‌ باشد.

- با مشاهده‌ هر یك‌ از علائم‌ مذكور و تغییرات‌ بدون‌ دلیل‌ و طولانی‌ مدت‌ در رنگ‌ و شكل‌ ناخن‌ها حتماً به‌ پزشك‌ مراجعه‌ كنید.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

چگونه به ناخنها استحکام بخشیم؟

سلامت ناخنهایتان، شما را از ناراحتیها و دردهای بافت انگشتان دور می‌کند. ناخنهای بلندی را که همیشه آرزویشان را داشته‌اید بدست خواهید آورد، اگر چند نکته احتیاطی را رعایت کنید. ناخنهای بلند برای سالیان طولانی دشمن خانمها بود و تحقیقات هنوز در پیدا کردن راهی برای درست کردن یک تقویت کننده کامل ناخن که بتواند ناخنهای خشک، شکسته و ورقه ورقه شده را تبدیل به ناخنهای زیبای بلند و محکمی کند آن هم در عرض دو هفته یا حتی کمتر ادامه دارد.

فعلا هیچ محصول معجزه آسای واقعی برای تحقق بخشیدن به این آرزو وجود ندارد. در هر حال چند راه وجود دارد که شما بتوانید ناخنهایتان را استحکام ببخشید و یا امکان کمی بلند شدن و شاید حفظ آنها از شکسته شدن و ورقه ورقه شدن را بیابید. جدی بگیرید از دشمنان طبیعی ناخن، آب می‌باشد. آب ناخنها را نرم کرده و آنها را آماده برای خراب شدن می‌کند. آب به همراه فعالیت شدید مثل پاک کردن، سائیدن، تراشیدن، ظرف شستن، لباس شستن و غیره این وضعیت را در ناخن تشدید خواهد کرد.

وقتی که شما در حال نظافت و پاک کردن چیزی یا جایی هستید از دستکش پلاستیکی استفاده کنید، هیچ اهمیتی ندارد که از چه نوعی باشد. حتی اگر کار شما یک یا دو دقیقه هم طول می‌کشد، دستکشها را بپوشید بعد شروع به کار کنید. دستکش لاستیکی ناخن شما را خشک نگه می‌دارد. همچنین از فعالیتهایی که بطور طبیعی باعث شکستن ناخن می‌شوند مانند درآوردن لباسهای خیس از ماشین لباسشویی و ... نیز محافظت می‌کند. شب هنگام قبل از خواب شما می‌توانید ناخنهایتان را نرم کنید. یک دستکش سفید کتابی را بردارید و قبل از اینکه به رختخواب بروید مقدار زیادی کرم بر روی دستتان بمالید و دستکشها را بپوشید.

این کار ناخنهایتان را نرم و انعطاف پذیر خواهدکرد. مواد غذایی که شما می‌خورید برای انجام وظایف اندام شما بسیار اهمیت دارد. اگر می‌خواهید که ناخنهایی قوی و خوبی داشته باشید باید از تغذیه خود مطمئن باشید. کلسیم یک ماده غذایی ضروری برای داشتن ناخنهای محکم است شما به میزان کافی از ویتامین D هم نیاز دارید تا بتوانید کلسیم موجود در مواد غذائی را جذب کنید. وقتی خانمها باردار هستند اغلب رشد ناخن ایشان بهتر از هر وقت دیگری است. این به خاطر افزایش قابلیت جذب مواد غذایی در این دوران می‌باشد.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

لاک‌ یک ترکیب تزیین‌کننده ناخن است که معمولا به صورت موقت مورد استفاده قرار می‌گیرد و شامل یک ماده معدنی رنگی است که در یک حلال فرار قرار گرفته است و یک ماده لایه‌ساز به نام نیتروسلولز که منشا گیاهی دارد و وقتی در سطح ناخن قرار می‌گیرد به خوبی به ناخن می‌چسبد و به آن جلا و درخشندگی می‌دهد.

این ماده گیاهی سلولزی، تبخیر آب صفحه ناخن را کاهش می‌دهد و مانع خشکی و شکنندگی ناخن می‌شود بنابراین افرادی که دارای ناخن‌های ضعیف و شکننده هستند می‌توانند با استفاده از لاک‌ ناخن به میزان رطوبت ناخن‌ها بیفزایند و از آن به عنوان یک عامل درمانی استفاده کنند.

از آنجایی که این ماده سلولزی به‌تدریج سفت و سخت می‌شود به آن یک ماده رزینی یا صمغ گیاهی اضافه می‌کنند که از سفتی و سختی سلولز بکاهد. لاک ناخن از ۳ لایه درست شده است؛ یک لایه به نام لایه زیرین یا پوشش زیرین که به راحتی به صفحه ناخن می‌چسبد و مانع ترک خوردن لاک ناخن می‌شود. دومین لایه، لایه رنگین است و سومین لایه که در خارجی‌ترین قسمت لاک ناخن قرار می‌گیرد به لاک ناخن، خاصیت درخشندگی می‌دهد و مانع شکنندگی لاک ناخن می‌شود.

عوارض مصرف طولانی‌مدت لاک‌ ناخن عبارتند از زردرنگ شدن سطح ناخن که معمولا پس از مصرف یک هفته‌ای از لاک قرمز رنگ و پاک کردن آن ظاهر می‌شود که پس از ۲ هفته از پاک کردن لاک، خود به خود و بدون هیچ درمانی به حالت اولش برمی‌گردد و همچنین افرادی که نسبت به رزین یا صمغ موجود در لاک زمینه حساسیت دارند دچار اگزمای بافت‌های حاشیه صفحه ناخن می‌شوند.

مصرف لاک‌های غیرمجاز می‌تواند باعث خشک شدن ناخن و شکنندگی آنها شود و عوارض حساسیتی بسیار خطرناکی را به جا بگذارد. درون شیشه‌های لاک ناخن، اغلب گلوله‌های نیکلی وجود دارد که به عنوان مخلوط‌کننده اجزای مختلف لاک به هنگام تکان دادن عمل می‌کند و اشخاصی که نسبت به زیورآلات بدلی مانند النگو، گوشواره و گردنبند حساسیت دارند در برابر این نوع لاک‌ها دچار حساسیت‌های پوستی شدید خواهند شد.

برای حفاظت و مراقبت از ناخن، محصولات متنوعی وجود دارد که عبارتند از: جلادهنده‌ و لاک‌ناخن، سفت‌کننده‌های ناخن، لاک‌پاکن‌کن، سفیدکننده‌های ناخن و لبه‌های آن، خشک‌کننده لاک ناخن، مرطوب‌کننده ناخن، ساینده صفحه ناخن و برطرف‌کننده ریشه‌های دور ناخن و...

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

شناخت بیماریهای ناخن

ناخن‌ها اساسا از کراتین که یک پروتئین درشت مولکول در مو و پوست است، تشکیل شده‌اند. ناخن‌هایی که به راحتی میشکنند و ترک میخورند از مشکلات احتمالی تغذیه‌ای خبر میدهند. کمبود ویتامین A و کلسیم باعث خشکی و ورقه ورقه شدن پوست می‌شود. کمبود پروتئین، فولیک اسید، ویتامین B که برای رشد سلولها و احیای سلولهای مرده ضروری است و ویتامین C موجب افتادن ناخن‌ها میشود. کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راههای سفید بر روی ناخنها می‌شود. یک نوع کمبود اسید ممکن است باعث ترک خوردن و دو نیم شدن ناخن‌ها شود مشهودترین قسمت ناخن، صفحه آن است. این قسمت بر روی بستر ناخن که یک ناحیه غنی از رگ‌های خونی است قرار گرفته است .

عفونت های قارچی

عفونت های قارچی ناخن حدود 50 درصد از کل بیماری های ناخن را تشکیل می دهند و درمان آن ها ممکن است بسیار مشکل باشد. این عفونت ها که در ناخن های انگشتان پا شایع تر از دست هستند و اغلب موجب جدا شدن ناخن از بستر آن می شود. علاوه بر آن موارد زائدی به رنگ سفید، سبز، زرد یا سیاه نیز ممکن است در زیر بستر ناخن تجمع یافته و رنگ ناخن را تغییر دهند. نوک ناخن یا پوست قاعده ناخن هم می تواند توسط قارچ مورد تهاجم قرار گیرد. ناخن های پا به خاطر قرار داشتن در فضای گرم و مرطوب کفش بسیار بیشتر از ناخن های دست مستعد ابتلا به عفونت های قارچی ناخن هستند. درمان عفونت های قارچی ناخن بسیار طولانی است. کشیدن ناخن بدون استفاده از دارو ضد قارچ غالبا مفید نیست و با عود بیماری همراه است.

عفونت های میکروبی

بروز تورم قرمزی و درد در چین های پوستی اطراف ناخن علامت بروز عفونت میکروبی است . شایع تری دلیل بروز عفونت های میکروبی اطراف ناخن ضربه و آسیب به ناخن و پوست اطراف آن وتماس مداوم ومکرر با آب و مواد شیمیایی است.

ورقه ناخن

ورقه ناخن، ناخن واقعی است که از کراتین سخت و نیمه شفاف ساخته شده است، دارای ظاهر صورتی رنگ ناخن به خاطر رگهای خونین زیر ناخن می‌باشد. زیر سطح ناخن دارای شیارهایی است در امتداد طول ناخن که به چسبیدن ناخن به بسترش کمک می‌کند. ناخنهای انگشتان دست سریعتر از ناخنهای انگشتان پا با میزان 3 میلیمتر در هر ماه رشد می‌کنند اما میزان این رشد با بالا رفتن سن آهسته‌تر می‌شود. رشد ناخن از محل ریشه تا نوک آزاد ناخن (خارج شده) 6 ماه طول می‌کشد. ناخنهای شست پا هر ماه 1 میلیمتر رشد می‌کنند و بین 12-18 ماه طول می‌کشد تا کاملا یک ناخن جایگزین آن شود. بطور کلی شایعترین بیماریهای ناخن را در زیر بررسی می‌کنیم.

شکنندگی و ورقه ورقه شدن عمودی از قسمت نوک ناخن

این حالت ناخن در اثر تماس مفرط دست با آب و محلولهای شیمیایی بوجود می‌آید. در بیشتر موارد یکی از مشخصه و علائم پیری نیز می‌باشد. همینطور که ما مسن‌تر می‌شویم از رطوبت و چربی طبیعی بستر ناخن کاسته می‌شود. این رطوبت و چربی، مانند سیمانی است که لایه‌های ورقه ناخن را محکم درکنار هم نگه می‌دارد. برای اصلاح این مشکل، روی ورقه ناخن و اطراف کوتیکل را حداقل دو بار در روز چرب کنید. اگر بیشتر با آب در تماس بودید به دفعات بیشتری ناخنهایتان را چرب کنید. هنگام نظافت و شستشو از دستکش استفاده کنید. بیاد داشته باشید که آب به عنوان "حلال جهانی" در نظر گرفته می‌شود و در واقع یک ماده شیمیایی است.

خطوط برجسته عمودی بر سطح ناخن (به علت پیری)

این عارضه از مشخصه‌های پیری است هر چند که محدود به پیری و جوانی نمی‌شود. ورقه ناخن در قسمت بستر ناخن به سمت جلو رشد می‌کند اما به شکل راه‌راه و برجسته، یعنی خطوط برجسته و عمودی از بستر ناخن بیرون آمده و رشد می‌کند. به مرور که ما مسن‌تر می‌شویم سطح چربی و آب طبیعی ناخن کم می‌شود و این خطوط برجسته ریل مانند نمایان می‌شوند. ناخنهای راه‌راه شده برجسته را روزانه دوبار با جریان آّب رسانی و چربی حاوی ویتامین Eچرب کنید تا بهبود یابد.

نازک شدن ناخن

این عارضه به هنگام کمبود آهن در بدن در ناخنها نمود پیدا می‌کند. ناخنها از قسمت نوک ناخن نازک، ورقه ورقه و مقعر می‌شوند. برای رفع این مشکل و اختلال در فرم ناخن باید به پزشک مراجعه و در رفع کمبود آهن در بدن تلاش نمود.

عفونت ناخن (گوشه کردن)

پارونیشیا یا عفونت ناخن به دو شکل حاد و مزمن ممکن است بوجود بیاید. عفونت پارونیشیا در گوشه ناخنها توسط باکتریها ، قارچها و بعضی از ویروسها بوجود می‌آید. لایه‌های مجاور ناخن مانند سد و محافظی میان ورقه ناخن و بافت اطراف عمل می‌کنند. اگر این لایه ها شکافته یا شکسته شوند این سد می‌شکند و باکتریها به راحتی وارد بافت و لایه‌های ناخن می‌شوند. این نوع عفونت با متورم یا قرمز شدن و درد شدید بروز می‌کند. این وضعیت ممکن است در افرادی که دستهایشان به مدت طولانی با آّب تماس دارد تشدید شود و این عارضه شدیدا واگیردار می‌باشد.

سفیدک زدن روی ناخن

به همراه لکه و خطوط سفید بر روی ورقه ناخن، ممکن است حبابها و منافذ کوچک و ریز پر از هوا که بر اثر آسیبهای وارده به ناخن ایجاد شده‌اند، بروز نماید. این وضعیت ممکن است ارثی باشد و هیچگونه نیازی هم برای درمان نباشد.

حال که عضو ناخن را بهتر شناخته و درک می‌کنیم، می‌توانیم بهتر و با روشی اصولی‌تر از ناخنهای خود مراقبت نماییم. در زیر چند نکته جالب و ضروری آمده که در انجام این امر مفید خواهد بود. پوست و ناخنهای ما همواره با جریان مداوم آب و چربی تغذیه می‌شوند. هر چیزی را که ما دیده و لمس می‌کنیم (غیر از نور و الکتریسیته) شیمیایی است. افراط در شستن دست و یا استفاده از محلولهای پاک کننده شیمیایی بدون دستکش می‌تواند به رطوبت و چربی مفید پوست و ناخنها آسیب زده و آنها را از بین ببرد. در نتیجه این واکنش، ناخنها و پوست، پوسته پوسته می‌شوند. آب نیز همانند تمام محصولات مربوط به ناخن یک ماده شیمیایی است. قرار گرفتن بیش از حد در معرض مواد شیمیایی می‌تواند عکس العملهای اگزمایی را ایجاد کند. ورقه ناخن از لایه‌های بسیاری از سلولها که مواد درونی شان را از دست داده و صاف، سخت و شکننده می‌شوند تشکیل می شود. مقاومت در ناخن یعنی ترکیبی از سختی و انعطاف پذیری.

کمک به ترمیم و حفظ زیبایی و سلامتی ناخنها بر عهده متخصصین می‌باشد. اما شما نیز می‌توانید به ترمیم ناخنهایتان در منزل بپردازید. ناخنهایی که شکسته و یا ورقه ورقه می‌شوند دچار کمبود رطوبت و چربی هستند. بیماریها و مشکلات ناخن باید توسط یک پزشک تشخیص داده شوند و سپس داروهای لازم در این رابطه مصرف شوند. متخصص ناخن برای تشخیص بیماریهای ناخن و مشکلات آن تعلیم داده می‌شوند، اما آنها مجاز به معالجه این موارد در سالنهای زیبایی نیستند. فراموش نکنید که دستهایتان را مرطوب کنید. از آنجائی که بیش از 10 درصد از حجم ناخن را آب تشکیل می‌دهد. اگر ناخن آب خود را از دست بدهد همانند پوست، قابلیت ارتجاعی‌اش را نیز از دست خواهد داد. ناخنهای خشک بیشتر در معرض شکستن هستند تا خم شدن. ناخنهای بلند بیشتر کثیف و آلوده می‌شوند و نسبت به ناخنهای کوتاه در این حالت بیشتر احتمال برگشتن ناخن هنگام برداشتن اشیا و ورود آلودگی به داخل بستر ناخن وجود دارد. پاک کردن مستمر کثیفی و جرم جمع شده در زیر ناخنها به مشکل ناخن خواهد افزود. وقتی از مرطوب کننده‌ها استفاده می‌کنید از بالای دست شروع کنید و به سمت ناخن ادامه دهید و روی ناخنها را با مرطوب کننده بپوشانید. بخش کوتیکول ناخن (بخش رشد کننده بیرونی) را نیز مرطوب کنید.

ناخن انگشتان شما هر روز در معرض آسیب قرار دارند. مواد شوینده ، پولیش کردن ( استفاده از لاک)، چسب ناخن، مواد سفت کننده ناخن و مواد شیمیایی خانگی همه جزو مواد آسیب رسان و مضر برای ناخن هستند. شما می‌توانید با استفاده از دستکش هنگام شستن ظروف و لباسها در این راه کمک بزرگی به خود نمایید. از تماس مستقیم با بنزین، گازوئیل، نفت، رنگ و دیگر مواد شیمیایی قوی احتراز نمایید. استون ناخن را خشک می‌کنند و باعث شکستن و خراب شدن ناخنها می‌شود. اگر به اینگونه مواد شیمیایی برخورد کردید موادی را انتخاب کنید که عاری از ماده فورمالدئید باشند. توصیه می‌کنیم مقدار 1 قاشق چایخوری روغن کرچک را در مقدار تقریبی 28 گرم استون بریزید تا هنگام استفاده به ناخنها رطوبت برسد. ناخنهایی که به راحتی می‌شکنند و ترک می‌خورند از مشکلات احتمالی تغذیه‌ای خبر می‌دهند. ناخنها برای سالم بودن و ماندن به مقدار زیادی کلسیم، منیزیم، پروتئین و سیلیس نیاز دارند. نوشیدن و دم کرده گیاهان گزنه و سرخس و یا خوردن کپسولهای این گیاهان بطور روزانه بسیار مفید خواهد بود چرا که این گیاهان سرشار از سیلیس و دیگر مواد معدنی مهم می‌باشند که در رشد ناخنها بسیار موثرند. استفاده از مکملهایGLA ، گل پامچال شب، گل گاوزبان یا کشمش سیاه نیز بسیار کمک می‌کنند.

1. وجود هوا در قسمت‌های انتهایی ناخن
2. وجود خطوط ترمیم‌های قبلی
3. آسیب‌دیدگی و بریدگی کوتیکول (گوشت دور ناخن CUTICLE AREA)
4. اثر رنگ‌گرفتگی و سیاهی و زردی ناخن
5. قرمزی و آسیب در صدف ناخن طبیعی

استودیوی ناخن مهناز متشکل از تیمی با بهترین ناخن‌کاران این اطمینان را به شما می‌دهد که ناخن‌هایی بدون آسیب، عاری از هر گونه هواگرفتگی، شکستگی و بصورت کاملا طبیعی به همراه انواع دیزاین‌های فانتزی با ماندگاری بالا ارائه دهد.

- کسانی که دستان درشت و گوشتی دارند بهتر است ناخنی با فرم تیز و یا گرد داشته باشند. تا دشت آنها کشیده‌تر به نظر بیاید. ضمنا با توجه به اینکه ناخن‌های گرد و تیز آسیب‌پذیرتر هستند، به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

- کسانی که انگشتانی بلند و کشیده دارند، ناخن‌های مربعی همراه با فرنچ برای آنها مناسب‌تر است.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505