۱۲ نکته برای داشتن ناخن هایی سالم و قوی

۱۲نکته برای داشتن ناخن هایی سالم و قوی

۱۲نکته برای داشتن ناخن هایی سالم و قوی

آرایش ناخن ها می تواند زیبایی دست و پا را دو چندان کند اما پیش از آن بایستی سلامت ناخن ها راحفظ کرد .

 در این مقاله ی  ۱۲ نکته به شما آموزش داده میشود تا ناخن هایی سالم و قوی داشته باشید .

1 -  برای جلوگیری از خشکی ناخن ها هرشب قبل از خواب و یا هر زمان که احساس خشکی در ناخن یا پوست اطراف آن کردید ، مقداری مرطوب کننده یا وازلین  روی ناخن ها و پوست اطراف آن بمالید .

۲ – هر زمان که کار، خانه انجام می دهید یا ظرف می شویید ، دستکش لاستیکی بپوشید .

۳ – پس از شستن ظرف یا استحمام ، حداقل به مدت ۲دقیقه دست های خود را خشک کنید .

۴ – مرتبا کفش های کار یا  ورزش خود را در معرض هوا قرار دهید .اگر میتوانید ،دو جفت کفش داشته باشید که با هم تعویض کنید . قرار گرفتن طولانی مدت پا ها در کفش با پای عرق کرده خطر عفونت های قارچی را به همراه دارد .

۵ – جوراب صد در صد نخی بپوشید .این جوراب ها رطوبت را جذب می کنند .

۶ – یک لیوان شیر و یک تخم مرغ آب پزسفت  به رژیم غذایی روزانه ی خود اضافه کنید . این ها غنی از روی هستند . خصوصا اگر روی ناخن های شما خطوط سفید وجود دارد شما مبتلا به کمبود روی هستید و این دو ماده شمارا کمک می کنند .

۷ – با مصرف روزانه ۳۰۰ میکرو گرم ویتامین ب بیوتین  ،چهار الی شش بار در روز ،ناخن های شما به شدت سفت و قوی می شود .این مورد را با تجویز پزشک انجام دهید .

۸ – هنگامی که لایه هی شاخی اطراف ناخن شما بالا می آیند بسیار ملایم و با زاویه ی ۴۵ درجه آن را برش دهید .

۹ -  ناخن خود را به صورت مستقیم بچینید تا گوشه های انگشتتان  آسیب نبیند .

۱۰ – به درستی سوهان بزنید .سوهان را جلو و عقب نکشید بلکه فقط در یک جهت بکشید . هرگز بلافاصله پس از استحمام سوهان نکشید چراکه ناخن های مرطوب شکننده تر هستند .

۱۱ – ناخن هایتان را ماساژ دهید تا هم خونرسانی به آن افزایش یابد هم بستر آن برای رشد ،تحریک شود .

 ۱۲ – برای پاک کردن لاک خود از پاک کننده های حاوی استون یا فرمالدهید استفاده نکنید .این دو ماده به شدت ناخن ها را خشک می کنند.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505