آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

 کاشت پودر

مواد مورد نیاز جهت کاشت عبارتند از:

1- لیکوئید

2- پودر در انواع مختلف از قبیل بیرنگ  clear، صورتی Pink، صورتی طبیعی، Base

3- پرایمر که چسبندگی مواد را زیاد می کند.

4- ضد قارچ که محیط را از میکروب و چربی پاک می‌کند.

پایه‌سازی ناخن جهت کاشت پودر

سطح ناخن را با سوهان نرم کشیده تا سطح آن مقداری زبر شود سپس براقی ناخن را با کمک سوهان از بین می بریم.

نکته: در سوهان کشی نباید صدف اصلی را آنقدر نازک کنیم که ناخن آسیب ببیند.

با این روش صدف اصلی ناخن آسیب نمی بیند و هر زمان فرد قصد برداشتن مواد را داشته باشد ناخنی کاملاً بدون آسیب خواهد داشت.

برای ناخن‌هایی که قد بلندی ندارند برای قد دادن به ناخن از تیپ استفاده می کنیم که این تیپ‌ها را بر اساس سایز ناخن انتخاب و با چسب ناخن روی ناخن قرار می‌دهیم. سپس قد مورد نظر را تنظیم و با کاتر کوتاه می‌کنیم. در این مرحله مدل و حالت ناخن را با نظر مشتری  فرم می دهیم. با کمک سوهان  ناخن‌ها را به فرم مورد نظر در می‌آوریم و فرم ناخن‌ها را با هم یکسان می‌کنیم.

ناخن‌ها فرم‌های مختلف دارند:

1- صاف

2- گرد

3- نیم‌گرد

4- تیز

مواد زدن

سپس همه انگشتان را با محلول ضد قارچ اسپری می‌کنیم. پس از خشک شدن محلول، مرحله مواد زنی آغاز می‌شود. Primer را روی ناخن زده و با قلم مخصوص  پودر را با لیکویید آغشته و مواد را مانند خمیر بر روی سطح ناخن قرار می دهیم. در ابتدا قسمت زیرین ناخن سپس سر ناخن و پس از آن قسمت میانی ناخن را موادگذاری می‌کنیم. سعی ما بر این است که موادگذاری را به صورت کامل انجام دهیم.

مرحله سوهان‌کشی

اول با کمک سوهان سطح ناخن را هموار کرده و فرم می‌دهیم و ناخن را زیبا و زیباتر می‌سازیم. با سوهان دستی کناره‌های ناخن را جمع کرده و ناخنی زیبا، طبیعی و باریک خلق می‌کنیم. سپس بافر را روی ناخن‌ها کشیده و سطح ناخن را عاری از هر پستی و بلندی می‌کنیم و در پایان کار با روغن کوتیکول دور ناخن را ماساژ داده و پولیش می‌کنیم. 

نکته: در حین کار چه در مرحله سوهان‌کشی و چه در مرحله مواد زنی، دست‌ها نباید شسته شوند. پس از پایان کار قبل از لاک زدن  می‌توان دست را با آب شست. شستشوی دست‌ها در حین کار، موجب هواگرفتن ناخن‌ها و عدم استحکام کاشت و ترمیم می‌شود.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505