آموزش مانیکور

آموزش مانیکور

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

مانیکور (درمانی و طبی)

بهترین و عالی ترین مانیکور  با مواد کراتین و کلسیم انجام می شود و کراتین باعث استحکام صدف ناخن می شود و با از بین بردن جرم و لایه های زرد رنگ سطح ناخن باعث اکسیژن رسانی بیشتر به ناخن می شود و از شکستگی و ریش ریش شدن و شیار بر روی آن جلوگیری می کند.

یکی از دلایل شیار روی ناخن می تواند کمبود منیزیم و سدیم باشد. که درمان آن با شربت زینک میسر می باشد و با از بین بردن پوست های زائد در اطراف ناخن انگشتان مرتب شده و با روغن کوتیکول کاملاً چرب و ماساژ داده می شود. در پایان کار دست را با کرم آلوئه‌ورا مرطوب می کنیم.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، بهترین ناخن کار ، سریعترین ناخن کار ، قدیمی ترین ناخن کار ، محدوده پونک ، شهرک غرب و سعادت آباد ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، هزینه آموزش کاشت ناخن ،

قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش طراحی ناخن

 نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505