آموزش پدیکور (درمانی و طبی)

آموزش پدیکور (درمانی و طبی)

خدماتی است که برای رفع خستگی پا و خون رسانی بیشتر به کف پا انجام می شود. در این روش با از بین بردن پوسته های مرده پا و اکسیژن رسانی به پاشنه پا،  باعث ترمیم پوست کف و پاشنه پا می شود و بعد از انجام پدیکور، پا عاری از هرگونه پوسته و خشکی می شود و پاشنه پا صیقلی میشود.

ناخن هایی را که داخل گوشت پا هستند  در صورت تمایل خارج می شود و زردی سطح ناخن را از بین برده و پا را ویتامینه کرده و ماساژ مخصوص ریلکسی  پا انجام می شود.

در صورتی که پا پوسته های زیادی داشته باشد ازاسکراپ مخصوص استفاده می شود. این روش باعث براقی و تمیزی بیشتر پاشنه پا می شود و پا را ویتامینه کرده و بعد چرب می کنیم که باعث رطوبت رسانی به پوست پا می شود و طراوت خاصی به آن می بخشد و گردش خون را بهبود می بخشد.

هم زمان با پدیکور می توان ناخن های دست را مانیکور کرد و حس خوب را به دست ها نیز منتقل می کنیم.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505