آموزش کاشت آکواریوم

آموزش کاشت ناخن - کاشت آکواریوم

کاشت ناخن آکواریم، نوعی کاشت است که به صورت دیزاین ثابت (برای 2 ترمیم می توان آن را نگه داشت) قبل از مواد گذاری دیزاین  انجام می شود. به صورتی است که دیزاین ها و آب  حرکت کرده و  تکان خوردن آب و دیزاین کاملا محسوس است. (دقیقاً مانند آکواریوم)

برچسب‌ها: آموزش کاشت ناخن، قیمت کاشت ناخن، هزینه کاشت ناخن ، هزینه آموزش کاشت ناخن، کاشت آکواریوم، کاشت ناخن به روش آکواریوم، کاشت ناخن آکواریم، کاشت آکواریومی، آموزش کاشت آکواریوم

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505