کاشت قالبی (کاشت دوئال، کاشت fx، کاشت بدون سوهان کشی)

آموزش کاشت ناخن- کاشت قالبی (کاشت دوئال، کاشت fx، کاشت بدون سوهان کشی)

نوشته شده توسط مهناز مربی کمپانی CND ، Kinetics

تذکر: استفاده از این مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.

کاشت قالبی (کاشت دوئال، کاشت fx، کاشت بدون سوهان کشی)

کاشت ناخن قالبی، به وسیله  قالب هایی که به اندازه صدف ناخن می باشد انجام می شود. بعد از پایه سازی ناخن که در تمامی کاشت ها یکسان است. قالب ها را از مواد پر کرده و بعد از زدن ضد قارچ  و پرایمر قالبها را سطح ناخن قرار می دهیم، تا مواد خارج شود و مواد اطراف قالب و ناخن را برمی داریم و تمام انگشت ها را به این حالت انجام می دهیم.

بعد از چند دقیقه قالب ها را برداشته و کار ما به اتمام می رسد و ناخن حالتی بسیار زیبا،  ظریف و براق دارد. روش کاشت یا ترمیم قالبی برای افرادی مناسب تر است که سوهان کشی روی  ناخن را دوست ندارند و به مسئله حساسیت دارند. کاشت قالبی و ترمیم قالبی در زمان کوتاه  انجام می شود.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505