کاور ناخن طبیعی

کاور ناخن طبیعی

کاور ناخن طبیعی برای ناخن افرادی انجام می شود که:

 1- ناخن هایی که رشد کافی ندارد و در حین بلند شدن به دلیل نازک بودن، ناخن طبیعی شکننده می باشد. سپس ما کاور ناخن را انجام می دهیم، جهت کمک به مستحکم و با دوام تر شدن صدف اصلی ناخن. در حین کار مراقبت از صدف ناخن بسیار با اهمیت می باشد. به این صورت که زمان پایه سازی برای مواد گذاری  به صدف اصلی آسیب نرسد و فرد هر زمان که تصمیم به پایان دوره مواد گذاری کرد، ناخن فرد بدون آسیب باشد.

2- ناخن طبیعی فرد  قد بلندی ندارد، یکی در میان قد ناخن ها کوتاه است. در زمان انجام کاور ناخن، قد تمام ناخن ها را با هم یکسان می کنیم.

معرفی شده به عنوان: بهترین سالن کاشت ناخن در غرب تهران ، هزینه آموزش کاشت ناخن ، هزینه کاشت ناخن ، قیمت کاشت ناخن ، قیمت آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505