نکات مهم آموزش کاشت ناخن

نکات مهمی که پیش از آموزش کاشت ناخن تخصصی باید بدانیم:

قدم اول برای دوره آموزش کاشت ناخن تخصصی:

در آموزش کاشت ناخن حرفه ای هنر جویانی که برای آموزش کاشت ناخن ثبت نام می کنند، دو دسته هستند :

1.  آن دسته که تاکنون کاشت ناخن و ترمیم ناخن روی دست خود نداشته اند، بنابراین متاسفانه از مشکلات و عوارض  کاشت و ترمیم ناخن، بی کیفیت بی اطلاع هستند.

2. دسته دوم آنان که مدتی بر روی ناخن های خود کاشت ناخن یا ترمیم ناخن انجام داده اند، کاشت حرفه ای و کاشت خوب را که با کیفیت است از کاشت غیر حرفه ای تشخیص می دهند و تفاوت کار ناخن کار حرفه ای و آموزش او در این جا مشخص می شود و باید کادری را برای آموزش کاشت ناخن انتخاب کنید که تمام و کامل نکات را آموزش دهند تا مشکلی در کار آموزش شما به وجود نیاید.

*بنابراین در دوره آموزش کاشت ناخن : انتخاب صحیح مرکز کاشت ناخن با مدرک بین المللی  معتبر و مربی خوب، متبحر و صبور برای آموزش کاشت ناخن حرفه ای ضروری می باشد.

- کادر ناخن کاران حرفه ای مجموعه، که مسئولیت آموزش کاشت ناخن را برعهده دارند مطالب را بر حسب گیرایی و کشش هنرجو در هر جلسه  آموزش و به صورت عملی تمرین می کنند. تعداد جلسات آموزش ناخن بر حسب یادگیری هر فرد در حال آموزش متفاوت می باشد. هدف اصلی از برگزاری کلاسهای آموزش فوق تخصصی آموزش انواع روش های کاشت ناخن تا یادگیری کامل است. بنابراین ساعات آموزش ممکن است طولانی شود.- در آغاز هر جلسه، مطالب جلسه  قبل تکرار و رفع اشکال در کاشت ناخن انجام می شود و در صورت یادگیری کامل مرحله اول، آموزش جدید کاشت ناخن  آغاز می شود.

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505