نکات کلیدی آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن نکات مهم :

تقریبا تمام سالن ها کاشت ناخن انجام می دهند و بعضی از سالن ها نیز ناخن کاران زیادی دارند با این شرایط انتخاب درست مشکل صورت می پذیرد بنابراین برای انتخاب بهتر مطالبی را برای شما ذکر می کنیم :

1- ناخن کارانی که علم خود را به روز نمی کنند، با اینکه زمان طولانی تری را برای کاشت ناخن صرف می کنند کارشان کیفیت پایین تری دارد و در آموزش نیز نقاط ضعف بسیاری دارند.

2- با توجه به زمان طولانی که صرف شده گاهی در زمان کاشت اولیه نیز کاشت ناخن، طبیعی و زیبا نیست و به تمام اطراف ناخن (کوتیکول)آسیب می رسانند. و گاهی مراجعین از کاشت و ترمیم ناخن به دلیل آسیبی که ناخن کار غیر حرفه ای ایجاد کرده ترس دارند.

3- گاهی بعد از یک هفته کاشت و ترمیم ناخن ها شروع به هواگرفتگی و افتادن می کنند که تمام هزینه و وقت فرد را به همراه به آسیب رساندن به ناخن ها از بین می برند. بنابراین ناخن کار حرفه ای که آموزش را بر عهده دارد باید خودش اطلاعات کامل و بی نقص داشته باشد. در عین  حال تمام نکات کلیدی و مهم را به هنرجو آموزش دهد تا در کار هنرجو مشکل ایجاد نشود و آن ناخن کار حرفه ای (مربی) که آموزش را آغاز می کنند باید تمام مطالب را از پایه تا پایان کامل آموزش دهد.

سخنی صادقانه در مورد آموزش  کاشت ناخن:

در این دنیای ماشینی که افراد به سختی به هم اعتماد می کنند و تمام اطلاعات آموزشی و کاری را در اختیار هم قرار نمی دهند همه ما دوست داریم با هزینه مناسب ، آموزش کامل را با نکات کلیدی و با کادر حرفه ای که دارد وجدان  کاری بالا می باشند فرا بگیریم.

آموزش کاشت ناخن - قیمت آموزش کاشت ناخن - هزینه آموزش کاشت ناخن

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505