آموزشگاه ناخن

آموزش کاشت ناخن :

مطالبی که در آموزش کاشت ناخن یک ناخن کار در حال آموزش باید بداند چیست؟

1- مربی و آموزشگاه کاشت ناخنی را برای آموزش خود انتخاب کنید که این اصل برای شما به اثبات برسد که مربی که آموزش شما را به عهده دارد قابل اطمینان است از این جهت که مطالب و نکات را بدون حذف و بر مبنای نکات کلیدی آموزش دهد و هیچ ابهامی را برای فردی که در حال آموزش ناخن است باقی نگذارد و هر زمان ناخن کار در حال آموزش نیاز به رفع اشکال داشت به صورت رایگان مربی در دسترس باشد حتی اگر این رفع اشکال ماهها زمان ببرد (زیرا اگر آموزش کامل و بی نقص باشد هنر جو نیاز به دفعات فراوان رفع اشکال ندارد )

درباره ما

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. در این راستا استودیوی ناخن مهناز همگام با سالن‌های مطرح بین‌المللی و پیشرفتهای علمی صورت‌گرفته در این صنعت استانداردهای خود را ارتقا داده است. به گونه‌ای که کلیه مراحل کاشت و طراحی به طور مجزا تحت نظارت می‌باشد.

از نظر ما کاشت ناخن تنها یک حرفه نبوده بلکه آنرا به مثابه یک هنر زیبا و دارای ظرافت‌های هنری می‌دانیم. به گونه‌ای که از تک تک مراحل آن لذت برده و این اشتیاق را با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین آرزو داریم و تلاش میکنیم، اوقاتی که در کنار شما هستیم اوقاتی شاد، امن، دوستانه و بیادماندنی باشد.

آموزش کاشت ناخن

مقالات

تماس با ما

آدرس:

شهرک غرب، ایران زمین، مهستان

تلفن:

02188087503

02144620905

09196238505